Ігор Довбань: голова Солом’янського району та експерт по відкатах

Ігор Довбань: голова Солом’янського району та експерт по відкатах

Київ поділений на 10 районів. Повинно бути 10 господарів, а насправді статисти-посіпаки

У кожного свій господар і задачі – красти бюджетні кошти, забезпечувати перемогу мажоритарному кандидату. Самоврядування в Києві знищено, районних Рад не має. Принаймні ще недавно голова РДА вибирався громадою киян з районних депутатів, а Президент затверджував. Про це, як повідомляє видання «Стена» пише журналіст Яків Левін.

Хто вони 10 чиновників, що імітують діяльність?

Але принципові, чинні і порядні люди є. Надія є на очищення районів від голів і призначення нових. Це  повноваження Президента. Не роблячи цього Кличко нахабніє! І впевненість казнокрадів в майбутній перемозі небезпідставна. Бо на місцях віддані їм «паразити». Так – саме паразити, бо паразитують на тілі громад Києва.

Чи знають їх кияни, чи довіряють. Без них верхівка злочинного угрупування не змогла б так вдало (схематично) красти спільні гроші. Гроші, що зібрані киянами на свої потреби. Як вам подобається? Ви заробили гроші, віддали для себе, батьків, дітей. Вони вкрали і прикрились колективним рішенням Київської міської Ради. Ви, шановні кияни, делегували право розпоряджатися вашими грошима зграї шахраїв. Помилились? – не думаю. Ви просто їх не знаєте.

Це шакали в овечих шкурах і настав час роздивитися їх справжнє єство. Будівництво, тендера, відкати. Придивіться на постійно голодних, неосвічених, жадібних голів РДА міста Києва. Прийшов час втрачати. Вони швидко згадують своїх «господарів». Тільки питання повинні ставитись правильні, правильними людьми, що не можуть миритися з ситуацією в Києві. Вірю, що Президент знайде 10 порядних людей на місця голів РДА.

Тож, я поступово і послідовно розповім вам, шановні кияни, хто вже роками, систематично та нахабно краде ваші гроші. Кошти, які б мали потрапляти до ваших дітей, ваших батьків. На ці кошти мали б будуватися нові дитсадки та майданчики, ремонтуватися дороги на труби. Замість цього – на них чиновники купують дорогі автомобілі, будують власні палаци.

Почнемо з голови Солом’янської РДА Ігора Довбаня. Його було призначено Президентом Порошенком перед виборами нового Президента. Інколи, задумуючись про українську армію згадую  Порошенка і Довбаня. Держава Україна вчила спочатку Довбаня в Суворовському училищі, потім у Київському інституті військово-повітряних сил, де він став інженером. Скільки фахових військових, вивчених державним коштом не люблять і не захищають рідну землю. Кадрові призначення Порошенка-Кличка – це укріплення свого організованого злодійського угрупування в м. Києві.

Прокуратура міста Києва займалась керівником Головного управління економіки та інвестицій Довбанем 27 грудня 2012 року, а саме йому інкримінували скоєння злочину за статтею 41 ст. 367 КК України. Внаслідок службової халатності з вини І. Довбаня в бюджет міста не надійшло більше ніж 9 млн. гривен. Це стало можливим, коли Ігор Довбань «працював» в Національному агентстві України з питань проведення Євро 2012 та влаштував на роботу дружину та матір, що є порушенням закону про державну службу.

Довбань – досвічений в схематиці по бюджетним коштам. Це він довів працюючи у міністерстві навколишнього середовища, де очолював управління стратегічного планування.

Читаючи прокурорські звіти, дивуєшся, чому Довбань на волі? Тільки в Деснянському районі не заключив договори на сплату пайової участі по 9 об’єктам з 39 зданих в експлуатацію. Детально описано, яким забудовником, на які суми, завдяки діяльності директора департаменту економіки та інвестицій КМДА І. Довбань зменшував розмір пайових внесків через що місто Київ не отримало мільйони.

Заступник прокурора м. Києва Могильницький все написав під час прокурорської перевірки. Маємо велику надію, що нові та чесні люди скоро працюватимуть у прокуратурі, а Ігор Довбань – стане першим у черзі на покарання за злочини перед киянами.

Яків Левін, блогер, журналіст

Редакція може не поділяти точку зору блогера і не несе відповідальності за висловлювання. Згідно з Конституцією України, кожен громадянин має право на свою думку і право висловлювати її в будь-якій доступній йому формі.

материалы рубрики
Левада Сергей Яковлевич: кум одиозного «регионала» с большим строительным аппетитом Блоги
Левада Сергей Яковлевич: кум одиозного «регионала» с большим строительным аппетитом
Сергей Пашинский: в Раду лезет торговец оружием и захватчик «Житомирских ласощей» Блоги
Сергей Пашинский: в Раду лезет торговец оружием и захватчик «Житомирских ласощей»
Владимир Кистион идет в Раду: честный взяточник и коррупционер Блоги
Владимир Кистион идет в Раду: честный взяточник и коррупционер
Алексей Гриценко объяснил, что сейчас происходит в Дарницком районе, где люди страдают от вони Блоги
Алексей Гриценко объяснил, что сейчас происходит в Дарницком районе, где люди страдают от вони
Юрий Романенко:»Служение обществу должно быть соразмерно вашему достатку» Блоги
Юрий Романенко:»Служение обществу должно быть соразмерно вашему достатку»
Святослав Вакарчук: «Надо заставить олигархов жить по тем же правилам, по которым живут все!» Блоги
Святослав Вакарчук: «Надо заставить олигархов жить по тем же правилам, по которым живут все!»
Николай Томенко: «Только Украина и народ — заложники «такой принципиальности и таких побед!» Блоги
Николай Томенко: «Только Украина и народ — заложники «такой принципиальности и таких побед!»
Николай Томенко:«Нас больше интересуют ценности и программа, а не коалиция и должности» Блоги
Николай Томенко:«Нас больше интересуют ценности и программа, а не коалиция и должности»
Как нокаутировать депутата одним вопросом Блоги
Как нокаутировать депутата одним вопросом
Петр Онофрийчук: генерал Днепровских свалок Блоги
Петр Онофрийчук: генерал Днепровских свалок
Николай Томенко: «За безответственность и кнопкодавство нужно наказывать деньгами» Блоги
Николай Томенко: «За безответственность и кнопкодавство нужно наказывать деньгами»
Святослав Вакарчук: «Портнов… он воспитает только «портновых» Блоги
Святослав Вакарчук: «Портнов… он воспитает только «портновых»