Подушка-колонка: як насолоджуватися музикою та не заважати сплячому сусідові

Подушка-колонка: як насолоджуватися музикою та не заважати сплячому сусідові

Навушники — винахід людини, актуальне досі. Незважаючи на це, в різних куточках планети ведуться розробки більш зручного девайса для прослуховування музики та іншої звукової інформації

Так, фінський стартап Humu набирає популярність, завдяки своєму винаходу — м’якій колонці, що є прототипом аудіоподушки та може замінити навушники. На даний момент компанія збирає кошти на широке виробництво пристрою на краудфандінговом сайті Indiegogo.

Аудіосистема вбудована в подушку з ортопедичної піни і, як заявляє компанія, являє собою поєднання високоякісного відтворення звуку та фізичної розподіленої вібрації, «яка дозволяє користувачам чути і відчувати звук одночасно». У аудіоподушке використовується Flexound Augmented Audio — запатентований вібромодуля, який викликає вібрацію не в повітрі, а безпосередньо в самій подушці, завдяки чому звук чути лише користувачу, який на ній лежить.humu подушка«Ще ніколи фільми і шоу не були такими реалістичними. Відчуйте гуркіт битв або безтурботний шелест крапель дощу. Відчуйте ритм і мелодію, пульсуючі по вашому тілу, як ніби ви в самому центрі шоу», — йдеться на сайті.

На краудфандінговой платформі Indiegogo компанія вже зібрала понад $ 43 тис. Ця сума на третину перевищує заплановану. До вересня планується випуск першої партії аудіоподушек Humu за ціною $ 279 за один екземпляр. Далі ціна буде тільки рости.humu подушкаРаніше Politeka писала про те, що китайська корпорація Xiaomi показала фанатам свою нову розробку — «розумне» відро для сміття. Пристрій оснащений кришкою з вбудованим датчиком, завдяки чому кришка піднімається автоматично. Також є вбудована підвіска.

Більш того, розумне відро вміє автоматично зав’язувати повний мішок зі сміттям і замінювати його на новий. Для цього потрібно лише натиснути на кнопку. Однак тут виробники влаштували невелику пастку — для цієї функції потрібні певні сміттєві пакети, оскільки звичайні не підійдуть. Всього без підзарядки пристрій може працювати до 35 днів, а обсяг сміття становить 15,5 літра.

Нагадаємо, вчені розкрили неймовірну правду про людство: ми люди тільки на 43%.

Як повідомляла Politeka, любителі гаджетів старіють швидше, розкрита причина.

Також Politeka писала, що створено дзеркало, трансформоване в 3D-сканер і здатне замінити лікаря і фітнес-тренера.

материалы рубрики
Удивительные фото до и после похудения: «в это трудно поверить» Жизнь
Удивительные фото до и после похудения: «в это трудно поверить»
Фотографии беременной Мэрилин Монро ошарашили мир: «этого не знал никто» Жизнь
Фотографии беременной Мэрилин Монро ошарашили мир: «этого не знал никто»
Ученые определили, когда Нибиру столкнется с Землей и всему придет конец Жизнь
Ученые определили, когда Нибиру столкнется с Землей и всему придет конец