В Японії йде процес створення лікарень з використанням технології штучного інтелекту. Така реформа в сфері медицини дасть можливість персоналу приділяти пацієнтам більше часу, а лікарні — скоротити витрати на медичне обслуговування
Японський уряд планує направити протягом півстоліття на реалізацію проекту понад $ 100 млн з метою створення 10 експериментальних лікарень до кінця 2022 фінансового року. Передбачається, що ІІ буде використовуватися при вирішенні широкого спектра завдань, починаючи з оновлення медичних карт пацієнтів з аналізом тестів і знімків до допомоги у визначенні діагнозу.
Ці зусилля спрямовані на вирішення структурних проблем охорони здоров’я Японії, включаючи хронічну нестачу лікарів і медсестер, і навіть їх відсутність в деяких районах, і зростання витрат на медицину. Дана ініціатива також допоможе зробити Японію більш конкурентоспроможною на світовій арені, дасть стимул розвитку ІІ і допоможе збільшити експорт медичної техніки.
Учасники будуть розробляти програми з підтримкою ІІ, які будуть автоматично вводити інформацію в медичні карти пацієнтів на основі їх бесід з лікарями під час огляду. Це, як очікується, дозволить лікарям зосередитися на пацієнтах і дати їм більше часу для обговорення їх стану.
Машинне навчання використовується зараз для сканування наукових досліджень і новин для виявлення відомих вчених, яких немає в Вікіпедії. Серед цих вчених багато — жінки, і відсутність інформації про них особливо помітно в найпопулярнішою в світі інтернет-енциклопедії, в якій 82% біографій написано про чоловіків.
Нагадаємо, раніше Politeka писала про те, що компанія Google успішно працює над розвитком проекту, пов’язаного з прогнозом дати смерті людини.
Як повідомляла Politeka, вчені зможуть отримати «спогади» з клітин ДНК організму людини.