В Японії йде процес створення лікарень з використанням технології штучного інтелекту. Така реформа в сфері медицини дасть можливість персоналу приділяти пацієнтам більше часу, а лікарні — скоротити витрати на медичне обслуговування

Японський уряд планує направити протягом півстоліття на реалізацію проекту понад $ 100 млн з метою створення 10 експериментальних лікарень до кінця 2022 фінансового року. Передбачається, що ІІ буде використовуватися при вирішенні широкого спектра завдань, починаючи з оновлення медичних карт пацієнтів з аналізом тестів і знімків до допомоги у визначенні діагнозу.

Ці зусилля спрямовані на вирішення структурних проблем охорони здоров’я Японії, включаючи хронічну нестачу лікарів і медсестер, і навіть їх відсутність в деяких районах, і зростання витрат на медицину. Дана ініціатива також допоможе зробити Японію більш конкурентоспроможною на світовій арені, дасть стимул розвитку ІІ і допоможе збільшити експорт медичної техніки.

врачи
Три міністерства, що займають центральне місце в програмі — міністерства освіти, промисловості та охорони здоров’я — в цьому місяці почнуть залучати для участі в проекті компанії і лікарні, з прицілом на фахівців з ШІ і виробників медичного обладнання. Базисна структура проекту буде визначена вже в вересні, при цьому на початковому етапі зусилля будуть спрямовані на лікування хворих на рак.

Учасники будуть розробляти програми з підтримкою ІІ, які будуть автоматично вводити інформацію в медичні карти пацієнтів на основі їх бесід з лікарями під час огляду. Це, як очікується, дозволить лікарям зосередитися на пацієнтах і дати їм більше часу для обговорення їх стану.

врачи
Для аналізу магнітно-резонансної томографії та ендоскопічної візуалізації, а також обробки аналізів крові та іншої інформації буде використовуватися штучний інтелект. ІІ буде навіть вивчати ДНК пацієнтів, щоб вибрати методи, які найбільше підходять для лікування.

Раніше Politeka писала про те, що навчання штучного інтелекту використовується не тільки для вдосконалення самої системи. Також воно допомагає знаходити відомих вчених, про яких несправедливо немає інформації у Вікіпедії.

Популярные статьи сейчас

Подросшая дочь Пугачевой и Галкина произвела фурор в Сети одним кадром: «Копия мамочка, такая же…»

Экс-ВИА Гра Мейхер показала, как выглядела более 20 лет назад: "После признаний Лорак и Поляковой..."

Кошевой из "Квартал 95" устроил дома настоящие бои, жена все сняла на камеру: "Брейк"

"Уже неделю над Украиной летают": необычное явление в ночном небе попало на видео

Украинцам станет сложнее выйти на пенсию: озвучены новые требования

Показать еще

Машинне навчання використовується зараз для сканування наукових досліджень і новин для виявлення відомих вчених, яких немає в Вікіпедії. Серед цих вчених багато — жінки, і відсутність інформації про них особливо помітно в найпопулярнішою в світі інтернет-енциклопедії, в якій 82% біографій написано про чоловіків.

Нагадаємо, раніше Politeka писала про те, що компанія Google успішно працює над розвитком проекту, пов’язаного з прогнозом дати смерті людини.

Як повідомляла Politeka, вчені зможуть отримати «спогади» з клітин ДНК організму людини.