У Японії розпочато будівництво лікарень з роботизованими працівниками

У Японії розпочато будівництво лікарень з роботизованими працівниками

В Японії йде процес створення лікарень з використанням технології штучного інтелекту. Така реформа в сфері медицини дасть можливість персоналу приділяти пацієнтам більше часу, а лікарні — скоротити витрати на медичне обслуговування

Японський уряд планує направити протягом півстоліття на реалізацію проекту понад $ 100 млн з метою створення 10 експериментальних лікарень до кінця 2022 фінансового року. Передбачається, що ІІ буде використовуватися при вирішенні широкого спектра завдань, починаючи з оновлення медичних карт пацієнтів з аналізом тестів і знімків до допомоги у визначенні діагнозу.

Ці зусилля спрямовані на вирішення структурних проблем охорони здоров’я Японії, включаючи хронічну нестачу лікарів і медсестер, і навіть їх відсутність в деяких районах, і зростання витрат на медицину. Дана ініціатива також допоможе зробити Японію більш конкурентоспроможною на світовій арені, дасть стимул розвитку ІІ і допоможе збільшити експорт медичної техніки.врачиТри міністерства, що займають центральне місце в програмі — міністерства освіти, промисловості та охорони здоров’я — в цьому місяці почнуть залучати для участі в проекті компанії і лікарні, з прицілом на фахівців з ШІ і виробників медичного обладнання. Базисна структура проекту буде визначена вже в вересні, при цьому на початковому етапі зусилля будуть спрямовані на лікування хворих на рак.

Учасники будуть розробляти програми з підтримкою ІІ, які будуть автоматично вводити інформацію в медичні карти пацієнтів на основі їх бесід з лікарями під час огляду. Це, як очікується, дозволить лікарям зосередитися на пацієнтах і дати їм більше часу для обговорення їх стану.врачиДля аналізу магнітно-резонансної томографії та ендоскопічної візуалізації, а також обробки аналізів крові та іншої інформації буде використовуватися штучний інтелект. ІІ буде навіть вивчати ДНК пацієнтів, щоб вибрати методи, які найбільше підходять для лікування.

Раніше Politeka писала про те, що навчання штучного інтелекту використовується не тільки для вдосконалення самої системи. Також воно допомагає знаходити відомих вчених, про яких несправедливо немає інформації у Вікіпедії.

Машинне навчання використовується зараз для сканування наукових досліджень і новин для виявлення відомих вчених, яких немає в Вікіпедії. Серед цих вчених багато — жінки, і відсутність інформації про них особливо помітно в найпопулярнішою в світі інтернет-енциклопедії, в якій 82% біографій написано про чоловіків.

Нагадаємо, раніше Politeka писала про те, що компанія Google успішно працює над розвитком проекту, пов’язаного з прогнозом дати смерті людини.

Як повідомляла Politeka, вчені зможуть отримати «спогади» з клітин ДНК організму людини.

материалы рубрики
Бузова показала «своего» ребенка и сразила сеть: Фильм ужасов какой-то Жизнь
Бузова показала «своего» ребенка и сразила сеть: Фильм ужасов какой-то
12 декабря — какой сегодня праздник и чей День ангела Жизнь
12 декабря — какой сегодня праздник и чей День ангела
Лорак попала в скандал из-за «Богемской рапсодии»: Никому не нужна Жизнь
Лорак попала в скандал из-за «Богемской рапсодии»: Никому не нужна