Евровидение в Киеве: сколько миллионов уже потрачено

Евровидение в Киеве: сколько миллионов уже потрачено

Мер відзвітував про те скільки влада виділила на проведення конкурсу «Євробачення-2017»

Столична влада витратила на проведення конкурсу «Євробачення-2017» вже 50 млн грн. грн, повідомляється на своїй сторінці «Кличко-мер» в Facebook, передає Politeka..

Як заявив Віталій Кличко під час церемонії вручення ключів від проведення пісенного конкурсу, влада міста має намір виділити ще 150 млн. грн.

«Це ті кошти, які підуть на підготовку самого конкурсу, не рахуючи тих грошей, які ми інвестуємо в інфраструктуру, на озеленення, облаштування доріг, підсвічування міста», — підкреслив мер.

За його словами, більше 200 млн людей будуть говорити про Київ, а ті, хто побуває в українській столиці, повернувшись додому будуть своєрідними послами Києва.

«Наше завдання — максимально використовувати Євробачення для того, щоб про Україну і Київ говорили в світі, щоб залучити якомога більше туристів і реалізувати той туристичний потенціал, який у нас є», — сказав він.

Під час брифінгу, присвяченій церемонії передачі ключів міста-господаря Євробачення і жеребкуванні півфіналів, Віталій Кличко сказав, що в травні Київ стане справжньою пісенної столицею Європи.

Київ активно готується до Євробачення і в травні стане справжньою пісенної столицею Європи. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час брифінгу після церемонії передачі ключів міста-господаря Євробачення і жеребкування півфіналів.

У свою чергу виконавчий директор Європейського мовного союзу (EBU) Йон Ола Санд зазначив, що проведення Євробачення — це не тільки свято, але і велика відповідальність.

«Це виклик. Більше тисячі людей з офіційних делегацій з усієї Європи прибудуть до Києва, і більше 1500 журналістів висвітлюватимуть події і подавати новини про те, що відбувається в Києві », — сказав він.

За словами Санда, Київ динамічне місто, який є мостом між Сходом і Заходом. «Воно старовинне і модерне, воно поєднує традиції і сучасність. Це чудове місто, щоб поважати різноманітність », — сказав він, натякаючи на девіз пісенного конкурсу« Святкуйте різноманіття ».

материалы рубрики
Кафе вспыхнуло в центре Киева: подробности и фото с места ЧП Киев
Кафе вспыхнуло в центре Киева: подробности и фото с места ЧП
Луценко переметнулся к Кличко, украинцев ждет «сюрприз»: теперь официально Киев
Луценко переметнулся к Кличко, украинцев ждет «сюрприз»: теперь официально
Криштиану Роналду в Киеве: стало известно, где встретиться со звездой лицом к лицу кроме стадиона, фото Киев
Криштиану Роналду в Киеве: стало известно, где встретиться со звездой лицом к лицу кроме стадиона, фото
Атака на ПриватБанк в Киеве: прогремел мощный взрыв, кадры разрушений Киев
Атака на ПриватБанк в Киеве: прогремел мощный взрыв, кадры разрушений
Расстрел копов в Киеве: спецназ ликвидировал опасного преступника, подробности Киев
Расстрел копов в Киеве: спецназ ликвидировал опасного преступника, подробности