Політика

Українці отримають безвіз із найщасливішою країною планети (фото)

09:47 2 Вересня 2017

Україна веде перемовини щодо введення безвізових поїздок з рядом нових країн

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

«Зокрема, питання про запровадження безвізових поїздок громадян України було піднято перед Вануату, Гренадою, Колумбією, Кувейтом, Південною Кореєю, Маршалловими Островами, Мексикою, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Самоа, Соломоновими островами, Таїландом, Тринідадом і Тобаго, Тувалу і Уругваєм», – сказано в тексті документа.

У той же час чиновники уточнили, які країни підтримали ініціативу України.

«За результатами переговорного процесу, двосторонні угоди про безвізові поїздки були укладені із Сент-Кітс, Невіс і Албанією. Одностороння угода про введення безвізового режиму для громадян України було прийнято Коста-Рікою і Маврикією», – підкреслюється в повідомленні.

Відмітимо, острівна держава Вануату, розташована в Тихому океані, в минулому була визнана британськими аналітиками «найщасливішою країною на планеті».

Нагадаємо, помічник представника Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив, що за весь час дії безвізового режиму з Євросоюзом, в перетині кордону було відмовлено лише 54-м громадянам. Всього можливістю скористалося майже 134 тисячі українців.

Джерело: Главком

Найкращий новинний телеграм-канал в Україні. Підписуйся!

Tags: , , , , ,
09:47 2 Вересня 2017

Приєднуйтесь:

Останні новини