Політика

Стало відомо, хто саботував захист українських кордонів від окупантів

08:43 13 Серпня 2017

Стало відомо, як одіозні українські політики з Партії регіонів заважали демаркації і перекриттю україно-російського кордону

Про це розповів екс-заступник глави Державної прикордонної служби України Павло Шишолін.

Читайте також
Стіна Яценюка: САП озвучила суму застави для заарештованих (відео)

За його словами, коли Росія ще була дружньою державою, його відомству не дозволяли робити багато речей на кордоні, щоб скоротити кількість незаконних мігрантів та порушень, контрабандного переміщення вантажів.

Як приклад він навів випадок десятирічної давності – коли Микола Азаров був народним депутатом, а Олександр Єфремов – головою Луганської ОДА. «Ми в Луганській області почали робити рови для того, щоб автомобілі не перетинали кордон, а в стороні від лінії кордону встановлювали дротяні загородження. Як тільки ми провели перші інженерні заходи, в Раді Азаров підняв крик, що ми відгороджуємося від братнього народу, і нас таврували як відсторонених людей в державі», – розповів Шишолін.

Що стосується проекту «Стіна», на думку Шишоліна, Україна на кордоні з Росією давно потрібно було створювати систему інженерних споруд для забезпечення надійної охорони кордону.

Нагадаємо, 9 серпня стало відомо, що правоохоронці заарештували ще одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів в рамках проекту «Стіна». В цілому, вже сім чоловік підозрюються в розкраданні 16 млн грн. Серед затриманих виявилися прикордонники, директора будівельних фірм і підприємств-підрядників.

Джерело: Апостроф

Найкращий новинний телеграм-канал в Україні. Підписуйся!

Приєднуйтесь:

Останні новини