Події

Скандал у Міноборони: озвучено нахабну схему «Трейд Коммодити»

18:56 12 Жовтня 2017

У МВС похвалилися, що вчасно помітили корупційний характер, і відмовили ТОВ «Трейд Коммодити» в тендері

Подробиці в Facebook повідомляє директор департаменту по комунікації МВС Артем Шевченко.

Читайте також
У скандального підлеглого Полторака з’явився несподіваний покровитель

За його словами, Національна поліція відмовила «спритним ділкам з нікому раніше невідомого ТОВ «Трейд Коммодити» в підписанні сумнівних договорів із закупівлі нафтопродуктів. Він також додав, що були неодноразові спроби блокувати ці закупівлі і навіть оскаржити результати торгів.

За словами Шевченка, пропозицію ТОВ остаточно відхилили на початку цього тижня: «Вдалося вчасно розгледіти потенційно корупційний характер».

Формально, додав Шевченко, відмовили через істотну невідповідность тендерної документації чинному законодавству.

Відзначимо, мова йде про закупівлю бензинів: А-92, А-95, а також дизельного палива. Всього до закупівлі були оголошені 6 лотів, запланована вартість яких склала 380 млн грн. Найнижчу ціну для всіх марок бензинів і дизельного палива запропонувало саме «Трейд Коммодити» – учасник подав документи на процедури закупівлі за схемою, суть якої полягала в зниженні під час електронного аукціону ціни на бензини (дизпалива) до неадекватного рівня.

Читайте також
Затримання заступника Полторака: озвучений значний розмір застави

«Компанія не була раніше відома і почала з 2016 року, як гідра розростатися на паливному ринку і отримувати великі замовлення на поставку палива, зокрема від державних підрядників», – пише Шевченко.

Далі представники ТОВ дуже швидко зверталися до замовника з вимогою про підвищення ціни на поставлені нафтопродукти, згідно з ринковими.

«Протягом вересня – початку жовтня представники цієї фірми викручували руки Нацполіціі: використовували всі можливі механізми для спонукання до укладення договорів, зокрема – шляхом блокування закупівлі, оскарження її результатів в Антимонопольному комітеті тощо», – пояснив Шевченко.

Нагадаємо, напередодні НАБУ затримало заступника міністра оборони, який підозрюється в розтраті держкоштів на суму понад 149 млн гривень. Разом з тим, джерела в правоохоронних органах повідомили, що підозрювані в причетності цього розкрадання посадові особи «Трейд Коммодити» втекли.

Джерело: Politeka

18:56 12 Жовтня 2017

Залишити відповідь

Приєднуйтесь:

Останні новини