В Чехии неожиданно прокомментировали пресловутую командировку Труханова

В Чехии неожиданно прокомментировали пресловутую командировку Труханова

Міністерство промисловості і торгівлі Чехії і чеське МЗС не має інформації про відрядження мера Одеси Геннадія Труханова в Прагу, яка проходить з 12 по 16 лютого

У посольстві України в Празі повідомили, що ніхто з органів Одеської міської влади не звертався до них з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів останнім часом.

12 лютого на сайті Одеської міської ради з’явилося розпорядження про відрядження Одеського міського голови Геннадія Труханова в Прагу для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості і торгівлі Чеської Республіки.

Одеський міський голова відсутній на своєму робочому місці з 26 грудня.

Раніше повідомлялося, що чинний мер Одеси Геннадій Труханов не з’являється на своєму робочому місці більше 40 днів. Як пишуть місцеві ЗМІ, над Трухановим нависла загроза арешту, тому він відправився шукати захисту. У свою чергу одесити навіть влаштували символічні «поминки» по Труханову.

Нагадаємо, мер Одеси перебував за межами міста з 26 грудня, коли почався його чергову відпустку. Спочатку Труханів планував відпочивати до 18 січня, але в останній день продовжив відпустку до 21-го, а потім несподівано оформив собі відрядження до Афін. З Греції він полетів до швейцарського Давосу, де повинен був знаходитися до 28 січня.

Але 29 січня Труханов після другої поспіль закордонні відрядження, на роботу так і не вийшов. Одеський голова взяв відпустку за свій рахунок до 4 лютого. Не з’явився Труханов на нараду апарату в мерію і 5 лютого.

Джерело: Politeka

материалы рубрики
Сын Лукашенко изменился до неузнаваемости: вырос и стал красавчиком, фото В мире
Сын Лукашенко изменился до неузнаваемости: вырос и стал красавчиком, фото
Международная экологическая конференция «Осознанный бизнес» Общество
Международная экологическая конференция «Осознанный бизнес»
Порошенко предрекли плачевное будущее: «пролетит с Радой», названа причина фиаско Политика
Порошенко предрекли плачевное будущее: «пролетит с Радой», названа причина фиаско