Facebook меняет правила: что уже никогда не будет, как раньше

З метою запобігти іноземному втручанню у вибори через соцмережу, Facebook перевірятиме покупців реклами

Як повідомила виконавчий директор Facebook Кеті Харбат, компанія буде відправляти листівки потенційним покупцям політичних оголошень, щоб підтвердити, що вони проживають в США.

Одержувач повинен буде ввести отриманий код в Facebook, щоб продовжити купівлю оголошення.

Цей метод вперше застосують в листопаді до оголошень, в яких будуть згадуватися імена кандидатів напередодні проміжних виборів в США.

Такий план був оприлюднений на наступний день після того, як спеціальний адвокат Роберт Мюллер звинуватив 13 росіян у втручанні в президентські вибори.

В обвинувальному висновку Мюллера описувалося, як російські агенти вкрали номери соціального страхування та іншу інформацію про реальних американців і використовували їх для створення банківських і PayPal-рахунків для покупки онлайн-реклами.

Агенти також вербували американців, щоб вони, наприклад, тримали в руках плакати під час мітингів, створюючи матеріали для використання росіянами в якості контенту в соцмережах.

Окрім росіян, США звинувачує три російські організації – “Агентство інтернет-досліджень” або “фабрика тролів”, “Конкорд Менеджмент і Консалтинг” і “Concord Catering”. Всіх їх пов’язують із Євгеном Прігожиним, якого вважають наближеним до президента Росії Володимира Путіна.

У міністерстві закордонних справ Росії назвали “абсурдом” звинувачення 13 росіян у втручанні в вибори президента США.

Раніше Facebook повідомляв, що близько 126 мільйонів американців могли бачити промоутований Росією політичний контент в соцмережі протягом двох років, і що 16 мільйонів, ймовірно, наражались на російську пропаганду в Instagram.

Нагадаємо, 16 лютого Офіс генпрокурора США висунув звинувачення проти 13 громадян РФ у зв’язку з втручанням у вибори. Звинувачення висунуті і проти трьох компаній, включаючи Агентство інтернет-досліджень.

Пізніше стало відомо, що в Міністерстві юстиції США мають намір домагатися екстрадиції 13 росіян, яких звинувачують у втручанні в вибори президента США.

Джерело: Politeka

  • теги
материалы рубрики
Фамилия известного футболиста превратилась в обидное слово: «Не пролукакь ее» Спорт
Фамилия известного футболиста превратилась в обидное слово: «Не пролукакь ее»
Депутат ввязался в драку в поезде: «Рвали стоп-краны и крушили салон», фото Происшествия
Депутат ввязался в драку в поезде: «Рвали стоп-краны и крушили салон», фото
«Власть скрывает это»: чем на самом деле кормят детей в школах Общество
«Власть скрывает это»: чем на самом деле кормят детей в школах