Революционные настроения днепрян: данные социологических исследований поражают

Революционные настроения днепрян: данные социологических исследований поражают

Соціологи з’ясували, наскільки революційно налаштовані мешканці Дніпра

За результатами соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у травні 2018 року кількість тих, хто готовий виходити на протест на 4,6% більша за тих, хто не готовий протестувати. В порівняння з серпнем 2017 року кількість готових протестувати збільшилась на 2,4%

Також соціологи з’ясували, що кожен другий дніпрянин проти врегулювання доступу до лікування коноплею.

За результатами соціологічного дослідження  у травні 2018 року кількість тих, хто виступає проти врегулювання доступу до лікування медичним канабісом (коноплі) склала більшу половину респондентів (52,7%), а тих, хто виступає за – 35,1%.

коллаж конопля марихуана

Нагадаємо, як передавала Politeka, у суботу, 19 травня, в центрі Києва пройшла акція «Конопляний марш» ( «Марш свободи»). Її учасники виступили за легалізацію медичного канабісу. Приблизно 200 осіб зібралися під будівлею Кабінету міністрів України.

Учасники акції протесту принесли з собою плакати із зображенням листя конопель. Вони скандували різні гасла на кшталт «Медичний каннабіс – наше право», «Почати наукові дослідження» і так далі.

Організатори акції вимагали від української влади почати наукові дослідження канабіноїдів як анальгетиків та інших лікарських засобів. Крім того, вони виступили з вимогою врегулювати доступ пацієнтів до лікування медичним каннабісом і препаратами на його основі.

Офіційний стрім Маршу Свободи#МаршСвободи #КонопліЛікують

Gepostet von Конопляний #МаршСвободи am Samstag, 19. Mai 2018

В акції протесту взяли участь представники різних громадських організацій, зокрема «Об’єктивна реальність», «Афіна. Жінки проти раку»,«Всеукраїнська мережа ЛЖВ»,«Єдиний досвід»,«Українська асоціація медичного канабісу»,«Демократична орда»,«МОСТ» й проект «Наркополітика».

Після мітингу під будівлею уряду учасники акції пройшли маршем до Європейської площі, при цьому вони продовжували скандувати різні гасла.

Конопляный марш

Джерело: Politeka

материалы рубрики
Масштабный пожар разгорелся в Днепре: «полыхало, как в аду», кадры с места ЧП Днепр
Масштабный пожар разгорелся в Днепре: «полыхало, как в аду», кадры с места ЧП