Это мерзость: Поклонская просит Роскомнадзор запретить смеяться над ней

Это мерзость: Поклонская просит Роскомнадзор запретить смеяться над ней

Колишній «прокурор» анексованого Криму, депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська направила депутатський запит в Роскомнадзор з проханням видалити з мережі карикатуру на неї і останнього російського імператора Миколи II

«Сьогодні мною направлено запит в Роскомнадзор на видалення з мережі інтернет, з дозволу сказати, портрета», — розповіла вона.

Відмова слідчого в порушенні кримінальної справи про образу почуттів віруючих за цю карикатуру Поклонська назвала «банальним».

«Якщо наші правоохоронці з експертами — філософами, філологами — вважають, що ця мерзота — норма, і як вони її називають «жанрова специфіка, вкладається в культурну норму естетичної реакції»: замовте собі такого таланту свої портрети і портрети своїх близьких в такому ж вигляді, як представлений православний святий, і від душі повеселіться від побаченого», — додала вона.

Раніше Поклонська направила запит голові Слідчого комітету (СК) Олександру Бастрикіну, а голова камчатського відділення Всеросійського батьківського руху Олег Куликов разом з козаками подали заяву в СК і поліцію з проханням порушити кримінальну справу проти автора карикатури. Проте слідчі не знайшли в ній «проявів негативного ставлення до представника влади» і інших ознак порушення закону.

Нагадаємо, як передавала Politeka, одіозна депутат Державної думи і екс-«прокурор» анексованого РФ Криму Наталія Поклонська прокоментувала реакцію громадськості на її останнє фото. Нагадаємо, мережа вибухнула коментарями на адресу Поклонської після публікації фото з нею з інавгурації президента Росії Володимира Путіна.

«Не дивуюся, що моє фото викликало інтерес в інтернеті. У кожного свій інтерес, і якщо це здоровий гумор — я рада і підтримую. Але в черговий раз здивував наш «опозиційний джентльмен» Олексій Н. Томимый нездійсненною блакитною мрією самому пройтися по кремлівській килимовій доріжці до трибуни з Конституцією, він мимоволі продовжив оголювати «кращі з кращих» своїх якостей. Немов дрібний пакостник, бажаючи якомога болючіше зачепити мене, він недоречно згадав всує ім’я Імператора Миколи II, причисленого до лику Святих і шанованого у всьому православному світі», — заявив Поклонська.

Джерело: Politeka

материалы рубрики
Полиция удачно поохотилась на «воров в законе» в Киеве: «Приехали лечиться» Общество
Полиция удачно поохотилась на «воров в законе» в Киеве: «Приехали лечиться»
Боевики понесли  огромные потери за сутки на Донбассе: «Земля вато-бетоном» Общество
Боевики понесли огромные потери за сутки на Донбассе: «Земля вато-бетоном»
«Лучами Достоинства» почтили память погибших на Майдане в Киеве: «символизируют души Героев» Общество
«Лучами Достоинства» почтили память погибших на Майдане в Киеве: «символизируют души Героев»