Терзает сердце и рвет душу: лес на Луганщине превратился в кладбище для героев, видео

Терзает сердце и рвет душу: лес на Луганщине превратился в кладбище для героев, видео

Загиблих на Донбасі захисників України луганчани з почестями ховають у місцевих лісах

Відповідні кадри з’явилися в мережі.

«В лісах Луганщини, під Старобільськом поховані Герої України. Ховали їх місцеві патріоти. Ховали гідно, з почестями та любов’ю. Попри війну і ворога, який поряд. Попри внутрішнього ворога, який серед нас. Все тримається на Людях. І дякувати Богу, що таких людей багато на Луганщині», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що там були поховані 38 невідомих героїв. Пізніше, рідні ідентифікували та забирали хлопців додому. Сьогодні в старобільському похованні залишилося 18 могил.

Пост активно коментують користувачі мережі.

«Дякую справжнім патріотами України, вічна пам’ять Героям…», «Вічна пам’ять та слава Героям! Наша вдячність та шана патріотам!», «Слава Героям, які віддали життя за свою країну!!! Слова подяки тим, хто їх поховав!», «Хотілося б сказати: кожна тварина яка брала участь у вбивствах (і ті що виконували і ті що наводили) відповість своїм життям», «Царство небесне і слава ГЕРОЯМ! Шана тим хто їх шанує і продовжує боротьбу проти рашофашистів… Слава УКРАІНІ!», — пишуть українці.

Нагадаємо, бойовиків охопила паніка – вони готуються втратити Горлівку і Донецьк. На донецькому напрямку в районі окупованої Горлівки російські війська концентрують техніку, але ось з живою силою у бойовиків зараз є серйозні проблеми. Про це свідчать дані, надані розвідкою ЗСУ. Відзначається, що техніку до Горлівці стягують через те, що агресор прекрасно розуміє її стратегічне значення.

Розвідники уточнили, що у окупантів різко скоротилося число бажаючих захищати псевдореспубліку.

Нагадаємо, українські військові завдали потужного удару по терористах.

Як писала Politeka, бойовики спробували захопити позиції ЗСУ в Луганській області, проте зазнали поразки і понесли серйозні втрати.

Також Politeka писала, що український офіцер показав фото ліквідованих бойовиків: «дембельнулися» прямо в пекло.

?? В лісах Луганщини, під Старобільськом поховані Герої України. Ховали їх місцеві патріоти. Ховали гідно, з почестями та любов’ю. Попри війну і ворога, який поряд. Попри внутрішнього ворога, який серед нас. Все тримається на Людях. І дякувати Богу, що таких людей багато на Луганщині. 38 невідомих героїв були поховані тут. Пізніше, рідні ідентифікували та забирали хлопців додому. Сьогодні тут залишилося 18 могил…Дякуємо, Луганщино. Вічна Слава Героям! ??Боротьба триває. #Луганщина #Старобільськ

Gepostet von Оксана Тунік-Фриз am Sonntag, 29. Juli 2018

материалы рубрики
Раскрыты планы Кремля по борьбе с Зеленским: «передвинут границу» Общество
Раскрыты планы Кремля по борьбе с Зеленским: «передвинут границу»
Под Радой начался бунт, ситуация на пике, много полиции: «требуют срочного решения» Общество
Под Радой начался бунт, ситуация на пике, много полиции: «требуют срочного решения»
Россия нашла способ отнять победу Зеленского: «весомый повод для наступления» Общество
Россия нашла способ отнять победу Зеленского: «весомый повод для наступления»