Римма Зюбіна порадила журналістам «ТСН», які виступили проти Оксани Марченко, уважно переглянути свою «продукцію»

Римма Зюбіна порадила журналістам «ТСН», які виступили проти Оксани Марченко, уважно переглянути свою «продукцію»

«Ваші випуски новин давно перетворилися на кримінальну хроніку, крім залякувань і депресії вони нічого не несуть. А колись я щовечора чекала 19:30, тому що ви були номером 1»

Так прокоментувала у себе на Facebook «петицію» колективу «ТСН» до керівництва каналу проти участі Оксани Марченко в шоу «Танці з зірками» українська актриса і громадський діяч Римма Зюбіна.

«Культурологічні програми, які ви випускали в ефір не раніше 2 ночі, зникли з вашої сітки. У ранковій програмі мені нещодавно сказали, що «говорити про Сенцова не бажано, тому що умови диктує спонсор — кавова компанія… Для каналу давно вже спонсор — дорожче Людини», — підкреслила Зюбіна.

Журналістам, які, перебуваючи у відпустці, продовжують ставити свої підписи під «петицією» «ТСН» до керівництва каналу, актриса порадила уважно переглянути те, що впродовж тижня демонструє «ТСН».

«І ви дійсно будете «не один», а в компанії з розвагами, вбивствами, розслідуваннями, залякуванням і несмаком. Пам’ятаю, як раділа і пишалася вами в 2004-му. Але рік не той, та й ви вже не ті…», — вважає Римма Зюбіна.

Нагадаємо, ситуацію за участю Оксани Марченко в проекті прокоментував генеральний директор «1 + 1 медіа» Олександр Ткаченко.

«Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в «1 + 1 медіа» будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку, в тому числі і з приводу рішень каналу. Проте, хотів би відзначити, що в проекті «Танці з зірками» беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань. Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті — в тому числі, і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів», — йдеться у поширеному прес-службою телеканалу заяві.

10 серпня, на своїй сторінці в Instagram, Оксана Марченко прийняла виклик #танціззіркаміchallenge від Лесі Никитюк і передала естафету співакові Павлу Зіброву.

«Друзі, незважаючи ні на що, я вирішила взяти участь в новому сезоні @tanci1plus1 на @1plus1_ua. А тому, безперечно, я приймаю виклик #танціззіркамиchallenge від @lesia_nikituk», — повідомила теледіва, а також додала відео з власною танцювальною композицією.

материалы рубрики
Министр Омелян разгневал украинцев абсурдными поступками: «Сделал из страны посмешище» Общество
Министр Омелян разгневал украинцев абсурдными поступками: «Сделал из страны посмешище»
Синоптики рассказали про погоду на Андрея: снег будет лежать до апреля Общество
Синоптики рассказали про погоду на Андрея: снег будет лежать до апреля
Поклонская готовится «предать» Путина: «Многие увидят себя с разных сторон» Общество
Поклонская готовится «предать» Путина: «Многие увидят себя с разных сторон»