Українських футболістів перевірили на детекторі брехні

Керівництву ФК Львів не сподобалося поразка галицької команди від Десни (1:3) в матчі 11-го туру УПЛ, передає Знай. юа.

Менеджери «золотих левів» перевірили всіх українських гравців клубу на детекторі брехні з питанням: «Чи чесним був той матч?»

В поєдинку взяли участь шестеро українців, які з’явилися на полі з перших хвилин і ще двоє вийшли на заміну під час гри.

Список українців у складі Львова, які грали проти Десни: Бандура, Адамюк, Голіков, Западня, Каленчук, Путраш, Парамонов і Петров.

Зазначимо, що весь другий тайм Львів грав в більшості, тому що у Десни видалили Єрмакова.

Матч «Львів — Десна» проходив 7 жовтня в рамках 11-го туру УПЛ в столиці Галичини.

Гості відкрили рахунок вже на 4-й хвилині матчу, завдяки голу Артема Фаворова, який без особливих труднощів переграв воротаря львів’ян.

На 28-й хвилині Десна зміцнила свою перевагу. На цей раз Олександр Філіппов успішно замкнув навіс з флангу у виконанні Дениса Безбородька.

Під завісу першого тайму суддя дав другу жовтку картку захиснику Десни Віталію Єрмакову. Так чернігівці залишилися в меншості.

На самому початку другої половини зустрічі Львів зміг скоротити відставання до мінімуму — Бруно на 52-й хвилині чудовим ударом з лінії штрафного майданчика відправив м’яч точно під поперечину воріт Євгена Паста. Але Десна втрималася і використала свій шанс, коли Фаворов оформив дубль вже на 87-й хвилині.

В турнірній таблиці УПЛ Львів з 11-ма очками — дев’ятий, а Десна з 13-ма балами — шоста.

Нагадаємо, Динамо і Карпати оштрафовані на величезну суму грошей: в чому причина

Як повідомляла Politeka, Гравець Динамо очолив топ-рейтинг в Європі: яким досягненням відзначився футболіст

Також Politeka писала, що Відомого російського футболіста спіймали за вживанням наркотиків, з’явилося фото