Какую поддержку в Украине может получить стартап: в Киеве состоится круглый стол для молодежи

Какую поддержку в Украине может получить стартап: в Киеве состоится круглый стол для молодежи

Во время сотрудничества с молодыми предпринимателям было выявлено, что у украинцев отсутствует понимание с чего начать и как открыть свое дело

Так виникла ідея дослідити як організовано підтримку стартапів у найпопулярніших стартап-містах Європи. Команда з членів громадських організацій зустрілась з інноваційними платформами по «вирощенню» стартапів у Кельні, Амстердамі та Гаазі.

Отримавши ідеї, поради та настанови від європейських колег, у 2018 році було презентовано програму «Residence of Startups» для підтримки креативних індустрій та стартапів. В рамках реалізації програми було налагоджено співпрацю зі стартап-програмами Варшави, Кракова, Берліна, Кельна та Амстердама. «Residence of Startups» було підтримано офіційним візитом до Києва представника муніципалітету Амстердаму у листопаді 2018 року. Високий рівень проекту було відзначено податковими експертами з Нідерландів: Тоном Кролом та Марком Фруйтом ван Гертогом, котрі є засновниками компанії «Blue Clue Tax Solutions» та являються європейськими партнерами всесвітньовідомого бренду «Tesla».

Цільовою аудиторією проекту є сучасні прогресивні підприємці, креативна молодь, розробники інновацій, що прагнуть до економічних змін у країні, побудові власної справи та кар’єри.

Проект є виключно громадською ініціативою. «Резиденція Стартапів» — це не комерційний, не політичний проект, що не несе релігійного забарвлення.

25 липня 2019 року о 13:30 год. у приміщенні ІА «УКРІНФОРМ», вул. Богдана Хмельницького 8/16, відбудеться круглий стіл за ініціативи «Residence of Startups» на тему «Яку підтримку в Україні може отримати стартап?».

До обговорення запрошено керівників та представників профільних державних установ, чия діяльність направлена на підтримку інновацій та стартапів, розвиток малого та середнього бізнесу, представників грантових програм та міжнародних фондів, підприємців, що бажають стати інвесторами, представників стартапів, експертів.

Які державні програми та фонди можуть стати якісним інструментом для розвитку інновацій, на прикладі розвинутих країн. Чи є такі інструменти в Україні — прозорі, прогресивні і ефективні?

До участі запрошено представників Українського фонду стартапів та Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Додаткова інформація: 067 539 0027

материалы рубрики
Школьные покупки: на что обратить внимание Пресс-релиз
Школьные покупки: на что обратить внимание