Мародеры идут в Верховную Раду или кто такой комбат «Червень»

Мародеры идут в Верховную Раду или кто такой комбат «Червень»

Казалось бы, что в Верховной Раде Украины после внеочередных выборов 21 июля 2019 больше не будет таких персонажей как Владимир Парасюк или Семен Семенченко. Людей, которые использовали статус героев русско-украинской войны, чтобы попасть в парламент, и никоим образом не проявили себя как законодатели или представители общин, которые делегировали им представительские полномочия в высшем законодательном органе страны

Однак і на цих виборах ми матимемо кандидатів, які представлятимуть себе, в першу чергу, як героїв боротьби з агресією РФ проти України, пишуть Акценти.

Після розколу в ДУК «Правий сектор» і створення на одній з його частин Української добровольчої армії (УДА), велика кількість учасників цього доровольчого формування розпочала перехід до лав офіційних військових структур. Однак залишилися і ті, кому офіційний статус, як і армійська дисципліна та контроль виявилися не до смаку. Як сказав у своєму інтерв’ю один з найвідоміших добровольців «Правого сектору» — Володимир Регеша з позивним “Санта”: «Дуже часто те саме відбувається і з добробатами. Навіть із тими, які не отримують заробітної плати. Люди тікають від домашніх проблем. Їм не треба думати за те, що комуналка, діти, садочки, школи, дружина, ще щось… Він приїхав – він у добробаті, він героїчний, просто бери і з нього ікону малюй! Він не думає ні за що, що йому вдягнути, їсти, пити. Це вигідно всім».

Окрім того українські кримінальні новини сповнені повідомлень про те, що учасники добровольчих підрозділів вчиняють напади, грабежі, ьеруть участь в рейреських захопленнях. А інколи просто стають «розбійниками з великої дороги». Випадок звірячого вбивства активістки Катерини Гандзюк з використанням сірчаної кислоти в місті Херсон, виконавцями якого стали п’ятеро бійців УДА, взагалі шокував всю країну.

За словами того ж ветерана-добровольця з «Правого сектору» Володимира Регеші «АТОвцям дають одну-єдину роботу: охоронна фірма. Все! Ідіть охороняйте! Це, по-перше, зневага до всіх бійців, типу, ми вам даємо роботу, ніби всі вони – це два пальці лоба, крім як воювати, можуть комусь у диню дати. Що таке “охоронні фірми” зараз? Це рейдерство, захоплення і все таке».

Цим ж шляхом пішов і комбат 8-го батальйону УДА «Червень», який охоче погодився за посередництва одного з кримінальних авторитетів, виконувати замовлення керівників Херсонської області щодо встановлення контролю над єдиними морським заповідником в Європі і найбільшим в Україні – Чорноморським біосферним, який включає в себе 110 тисяч гектарів землі, Ягорлицьку і Тендрівську затоки, які славляться безмежними запасами риби, креветок і різноманітної червонокнижної фауни. На цій величезній території законодавство забороняє будь-яку господарську діяльність.

Бійців «Аратти» залучали як інструмент силового тиску при вирішенні конфлікту між різними браконьєрськими групами та для встановлення контролю над ними з боку губернатора Херсонської області Андрія Гордєєва, про що пише сайт «Багнет».

На березі Дніпровського лиману в с.Геройське за вказівкою губернатора комбат «Червень» та його бійці здійснили самовільне захоплення прибережної території, на котрій побудували споруди для переробки риби та креветок, виловлених, перш за все, в буферній зоні біосферного заповідника – Ягорлицькому лимані, де за законом промисловий вилов категорично заборонений, зате приносить казкові прибутки, долю з яких отримує комбат «Червень». Бійці «Аратти» брали участь у конфлікті з власником мідійно-устричного заводу, який розташований в південно-східній чатсині Кінбурнської коси на березі Ягорлицької затоки, з метою змусити останнього платити частку Гергерту або припинити конкуренцію з тими, хто вже погодився платити.

Окремої уваги заслуговують рейдерські захоплення сільськогосподарських підприємств і фермерів, які знаходяться в Херсонській області. Сьогодні поліцією розслідується як мінімум 6 таких кримінальних проваджень.

Також добровольці, якими керує комбат «Червень» брали участь в рейдерському захопленні пансіонату «Петрівець», який знаходиться на березі Чорного моря в смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області. Про його захоплення детально написав сайт «Верховенство права»

Існує тверда впевненість в тому, що перелічені випадки рейдерства та участі в них кандидата в народні депутати по мажоритарному округу №126 та «легендарного» комбата «Червня» далеко не обмежуються переліченими. На превеликий жаль, не всі постраждалі знаходять в собі мужність розповісти про напади та тиск на їх бізнес через банальний страх перед людьми зі зброєю, які жодним чином не контролюються державою. І сьогодні надзвичайно важливо, щоб людина, яка керує такими людьми, в жодному випадку не отримала статус недоторканого через здобуття мандату народного депутата України.

материалы рубрики
Раскрыта правда о торговой марже для табачных изделий: детали нового закона Статьи
Раскрыта правда о торговой марже для табачных изделий: детали нового закона
Николай Томенко об открытии рынка земли: «есть другой путь» Politeka on-line
Николай Томенко об открытии рынка земли: «есть другой путь»
Украинские дороги станут европейскими, принят новый закон: «это откладывали больше десяти лет» Politeka on-line
Украинские дороги станут европейскими, принят новый закон: «это откладывали больше десяти лет»
Телетайп: рейтинг власти падает, срочно пора политически взрослеть Аналитика
Телетайп: рейтинг власти падает, срочно пора политически взрослеть
Вторжение Турции в Сирию: эксперт рассказал об опасности для Украины Politeka on-line
Вторжение Турции в Сирию: эксперт рассказал об опасности для Украины
Катеринчук рассказал о новом антикоррупционном законе: «доносы возвращаются» Politeka on-line
Катеринчук рассказал о новом антикоррупционном законе: «доносы возвращаются»
Журналистка объяснила, как Порошенко удается избегать тюрьмы: «сначала его прикрывал Луценко, теперь…» Politeka on-line
Журналистка объяснила, как Порошенко удается избегать тюрьмы: «сначала его прикрывал Луценко, теперь…»
Эксперт рассказал о ловушке для Рябошапка: «к генпрокурору есть вопросы» Politeka on-line
Эксперт рассказал о ловушке для Рябошапка: «к генпрокурору есть вопросы»
Появились новые детали встречи в Нормандском формате: «парламент не проголосует» Politeka on-line
Появились новые детали встречи в Нормандском формате: «парламент не проголосует»
Названа новая угроза для партии Зеленского: «может полностью уничтожить» Politeka on-line
Названа новая угроза для партии Зеленского: «может полностью уничтожить»
Юрий Атаманюк рассказал о последствиях законов по ФОПам: «везде придет налоговый инспектор» Politeka on-line
Юрий Атаманюк рассказал о последствиях законов по ФОПам: «везде придет налоговый инспектор»
Охотин рассказал о выборах на Донбассе: что должна предложить Украина Politeka on-line
Охотин рассказал о выборах на Донбассе: что должна предложить Украина