З 19 по 20 грудня відбудуться матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги

До стадії чвертьфіналу дійшли такі команди: Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Челсі, Арсенал, Лестер, Борнмут, Вест Гем і Брістоль Сіті, пише “Знай.Спорт”.

У перший ігровий день Манчестер Сіті лише в серії пенальті зумів обіграти Лестер. Городяни забили гол ще в першому таймі і вели в рахунку аж до 96 хвилини поєдинку, після чого пропустили в свої ворота від Джеймі Варди. Поєдинок перейшов в екстра-тайм, а після нього і в серію пенальті, де підопічні Пепа Гвардіоли виявилися сильнішими. Варто відзначити, що в складі Сіті всі 120 хвилин провів українець Олександр Зінченко.

Ліга чемпіонів: скільки коштують команди-учасники

У другому матчі вівторка Арсенал мінімально переміг Вест Гем (1:0). Єдиний гол у поєдинку на рахунку форварда Канонірів Денні Уелбека.

Кубок англійської ліги. 1/4 фіналу

Арсенал – Вест Гем 1:0
Гол: Уелбек, 42

Лестер – Манчестер Сіті 1:1 (по пенальті – 3:4)
Голи: Варді, 90+6 (пенальті) – Бернарду Сілва, 26

20.12, 21:45 Челсі – Борнмут

20.12, 22:00 Брістоль – Манчестер Юнайтед

Нагадаємо, в середу, 13 грудня, в 17-му турі чемпіонату Англії лідер першості Манчестер Сіті в гостях розгромив Суонсі (4: 0). Таким чином, після цієї перемоги клуб з Манчестера збільшив рекорд англійської Прем’єр-ліги за кількістю перемог поспіль (15). Городяни побили рекорд Арсеналу, який у 2002 році виграв 14 матчів поспіль, проте зробив це в двох сезонах (з лютого по серпень).