Німецькі експерти визнали українського футболіста найкращим у складі дортмундцівської Борусії

У середу, 20-го грудня, у 1/8 фіналу Кубка Німеччини мюнхенська Баварія на власному полі здолала Боруссію Д (2:1), повідомляє Знай.Спорт.

На думку провідних німецьких ЗМІ, український легіонер дортмундців Андрій Ярмоленко був найкращим у складі Борусії.

Популярне видання Bild зауважило, що якби не був в першому таймі таким моторним Давид Алаба, який вибив м’яч з порожніх воріт після удару українця, можливо, Баварія і не виграла б цей поєдинок.

Головне спортивне видання Рура Revier Sport поставило українцю за зустріч в Мюнхені найвищий бал в складі гостей. Ярмоленко нарівні з голкіпером Джмелів Романом Бюркі отримав двійку (в Німеччині шкала оцінок йде від 5 до 1).

“Українець мав відмінну можливість в першому таймі зрівняти рахунок. Але Баварію врятував Алаба. Після перерви Ярмоленко забив, після чого Баварія здригнулася” – написали у звіті журналісти RS.

Kicker по гарячих слідах обмежився лише констатацією факту, що гол Ярмоленко на 77-й хвилині перевернув хід матчу.

боруссия

Відзначимо, що у матчі з Боруссією Д Баварія двічі відзначилася до перерви: уже на 12-й хвилині після стандартного положення Жером Боатенг ударом головою відправив м’яч у сітку воріт, а на 40-й хвилині Роберт Левандовскі та Томас Мюллер удвох розірвали оборону суперника і німець елегантно підсік м’яч над воротарем – 2:0.

На 77-й хвилині дортмундці зуміли скоротити відставання в рахунку. Кагава навішував, а Ярмоленко головою завершував – 2:1.

У доданий арбітром час Александр Ісак, що вийшов на заміну, пробив з меж штрафного майданчика, проте м’яч на шляху зустрівся з ногою захисника і лише облизав стійку воріт.

Таким чином Баварія на власному полі обіграла Боруссію та пройшла у чвертьфінал Кубка Німеччини.