Гравці “Білого Барса” і ХК “Донбас” побилися під час матчу Української хокейної ліги

Відповідне відео розміщено на хостингу Youtube.

Як стало відомо, інцидент стався за п’ять хвилин до закінчення третього періоду.

У бійці брали участь не тільки граючі хокеїсти, але і деякі гравці, які перебували на лаві запасних.

В результаті, за підсумками бійки, арбітр Максим Урда виписав учасникам інциденту в цілому 115 хвилин штрафу. При цьому три гравці “Донбасу” (Андрій Григор’єв, Олександр Влад і Віктор Захаров) закінчили зустріч достроково.

У підсумку матч завершився перемогою “Донбасу”, який раніше достроково виграв регулярний чемпіонат УХЛ, з рахунком 7 : 3.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, російського хокеїста Вадима Шипачьова, через всього три матчі з моменту підписання контракту, вигнали з Національної хокейної ліги без збереження зарплати.

Джерело: Politeka