4 липня у другому колі Вімблдону 32-річний український тенісист Сергій Стаховський грав з 30-річним представником США Семом Куеррі

Про це повідомляє портал Знай.Спорт.

11-й сіяний на турнірі Куеррі перший сет виграв у киянина з рахунком 7:6. У другій і третій партіях також сильнішим виявився минулорічний півфіналіст Уімблдону, який переміг їх з рахунками 6:3, 6:3.

Зазначимо, що на Вімблдоні-2013 на той момент 116-й ракетці світу українцеві Сергію Стаховському у другому колі програв швейцарець Роджер Федерер 7:6 (5), 6:7 (5), 5:7, 6:7 (5). Так Стаховський перервав серію Федерера з 36 турнірів Великого шолома, у яких він доходив як мінімум до чвертьфіналу.

Світоліна сенсаційно вилетіла з Вімблдону

Еліна Світоліна програла в матчі 1-го раунду Вімблдону. Суперницею українки була 30-річна німкенія Тетяна Марія.

Перший сет виграла представниця Німеччини з рахунком 7:6 (на тай-брейку 7:3). Цікаво, що Марія вела 5:2, а Еліна змогла відігратися. Другу партію Світоліна все ж виграла з рахунком 6:4. Все вирішувалося в третьому сеті, де сильнішою виявилася Тетяна, яка перемогла 6:1.

В 1/32 німкенія зіграє з француженкою Христиною Младенович.