ФІФА оштрафувала Огнєна Вукоєвича на 15 тисяч доларів за участь у відео з Домагоем Відою, в якому вони присвятили перемогу над Росією Україні, а також своїм друзям з України, вигукуючи “Слава Україні!”

Інформує портал  Знай.Спорт.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко підтримав Вукоєвича:

“Огнєн Вукоєвич відсторонений від роботи в тренерському штабі збірної Хорватії і оштрафований…і це всього лише за слова поваги по відношенню до України. Впевнений, що це непорозуміння, яке можна виправити, і якщо він буде оскаржувати таке рішення ФІФА, Федерація футболу України надасть йому в цьому юридичну та загальну підтримку.

Крім того, ми готові надати додаткову аргументацію та роз’яснення щодо значення привітання “Слава Україні!”. Якщо ж санкція ФІФА залишиться в силі, то, порадившись з іншими представниками керівництва ФФУ, ми вирішили з особистих коштів компенсувати Вукоєвичу суму штрафу, яку йому доведеться сплатити.

Крім того, ми готові розглянути варіанти співпраці ФФУ з таким висококласним фахівцем, як Огнєн. Ми цінуємо людей, які віддані Україні і не бояться публічно демонструвати повагу до нашої держави! Спасибі, Огнєн! Слава Хорватії! Слава Україні!”.

Додамо, що Андрій Павелко прийшов до Верховної Ради України в символіці збірної Хорватії:

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У “лотереї” фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).