Співвласник і кухар київського ресторану “Белград” Йован прокоментував відео, записане захисником збірної Хорватії Домагоем Відою після перемоги над Росією в 1/4 фіналу ЧС-2018

Повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

У ролику Віда каже “Слава Україні!” і “Белград, запалюй!”, маючи на увазі київський заклад.

“Я не знаю, як це відео потрапило в загальний доступ. Може зламали мій телефон або телефон Домагоя. Тепер, кажуть, телефони відібрали”, — пояснює Йован, прикрашаючи розповідь триповерховою лайкою на адресу політиків і, насамперед, журналістів.

“Ми тут дивимося і футбол, баскетбол, водне поло… Вболіваємо, іноді робимо ставки. І за Сербію, і за Хорватію, і за Україну. Навіщо роздмухувати те, чого немає”, — сердиться Йован після чергової розмови по телефону.

Найбільше він зараз переживає за долю хорватської збірної, яка вперше за 20 років вийшла у півфінал чемпіонату світу. Такий скандал, на його думку, аж ніяк не сприяє зміцненню морального духу команди, яка у середу, 11 липня, повинна грати зі збірною Англії. Засмучений Йован і санкціями проти Домагоя Віди, у якого в “Белграді” є невеликий фан-клуб.

“Він коли в Києві жив, весь час сюди заходив — все-таки рідна кухня. Ми його любимо. Кажуть, росіяни підняли шум через те, що він сказав “Слава Україні”. А що він мав говорити? Vive la France?”, — додав Йован.

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У “лотереї” фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).