Український шахіст Антон Коробов посів 7 місце на Чемпіонаті Європи і отримав шанс завоювати Кубок Світу

Про це повідомляє Федерація шахів України.

Так, в Батумі завершився шаховий чемпіонат Європи серед чоловіків, на якому за перемогу боролися 22 представники України.

Слід зазначити, що результати українські шахисти не додали позитивних емоцій своїм вболівальникам.

Тільки Антон Коробов, який з 8 очками в 11-ти турах, поступившись лише пів-очка переможцю нинішнього чемпіонату хорвату Івану Шарич, поділив 2-8 місця (підсумкове сьомий), що дало йому можливість вирішити одну з головних завдань цього змагання – увійти в число перших 23 гравців, які потрапляють до числа учасників Кубка Світу.

Відзначимо виступ нашого 15-річного гросмейстера Кирила Шевченка, з 7,5 очками розділив 9-32 місця, проте скорочений коефіцієнт Бухгольца не надав йому можливості потрапити в розіграш Кубка Світу.

З 7-ма очками фінішували ще четверо наших земляків – Василь Іванчук став 36-м, Володимир Онищук 40-м, Руслан Пономарьов 45-м та Мартін Кравцов 46-м.

До слова, загальна кількість учасників континентальної першості становила 304 гравця, серед яких 135 гросмейстерів і 57 міжнародних майстрів з 34 країн.

Нагадаємо, 22-річний українець Сергій Богачук, боксер у напівсередній вазі, переміг американця Луціус Джонсона, зберігши свій рекорд 7-0, перемігши технічним нокаутом американського боксера.

Як раніше писала Politeka, в інтернет-мережі з’явилося фото, як українська збірна відзначала перемогу над своїми суперниками з Японії. Відповідним знімком поділився нападаючий синьо-жовтих Артем Кравець.

«Наша збірна», – підписав він фото. Водночас користувачі мережі вибухнули компліментами щодо українців.

«Молодці», «справжні козаки», «найкращі», «пишаємося вами», «красені», «Мої вітання», «вітаю з перемогою», – пишуть вони.

Джерело: Politeka