В матчі за Суперкубок України, за який боролися переможець національного чемпіонату київське «Динамо» та володар кубку донецький «Шахтар», перемога дісталася киянам, повідомляє Football.ua.

Перший тайм на стадіоні в Одесі 16 липня закінчився без голів, однак деяку перевагу можна було б віддати «гірникам», які навіть зуміли забити. Щоправда, гол Едуардо не був зарахований через офсайд. Також можна відмітити удар Тайсона, який парирував Шовковський та небезпечний простріл Срни, після якого, на жаль, для вболівальників донецького клубу, ніхто не зумів підставити ногу.

На початку другого тайму «гірникам» все-таки вдалось забити. Так, на 58-й хвилині зустрічі рахунок відкрив бразилець Фред, який спочатку забрав м’яч на замаху захисника «динамівців», а потім відправив його в дальній кут воріт противника. Через декілька хвилин після забитого голу, «гірники» частково віддали ініціативу «динамівцям» та намагались відповідати гострими контратаками, які чемпіони України часто зупиняли ціною жовтої карточки.

“Динамовец” Ярмоленко признан лучшим футболистом Украины

В той же час, «Динамо» відзначилось тільки підступним ударом Сергія Сидорчука з 25 метрів, який, після рикошету, пройшов у декількох сантиметрах від стійки воріт. Все ж зрівняти рахунок «динамівцям» таки вдалось. На 80 хвилині зустрічі Домагой Віда відправив м’яч у порожні ворота після того, як Андрій П’ятов помилився на виході.

Зрештою, більше команди в основний час не забивали та відправились пробивати пенальті, які в цьому матчі були передбачені одразу ж, без додаткових овертаймів.

Основна гра між «Шахтарем» та «Динамо» завершилася з рахунком 1:1. По пенальті – 3:4.

Нагадаємо, як повідомляла Politeka, Андрій Шевченко, який був асистентом головного тренера збірної України з футболу Михайла Фоменка на Євро-2016, став новим наставником національної команди. Його кандидатуру одноголосно підтримав на своєму засіданні 15 липня виконком ФФУ.