Відбулися перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Свій шлях у найпрестижнішому турнірі Європи почав і донецький «Шахтар», який у Львові впевнено розібрався зі швейцарським «Янг Бойз».

Перший тайм «гірники» почали досить нервово: уже на п’ятій хвилині віце-чемпіони Швейцарії могли відкривати рахунок. Через невпевнену гру нової пари основних центральних захисників «Шахтаря» Ордець-Кривцов, на побачення з П’ятовим вийшов нападник гостей Герндт. На щастя, український воротар не схибив, і впевнено відбив удар.

Корупція в українському футболі: від глави ФФУ до президента України

Але ближче до середини тайму гра вирівнялася, і підопічні Пауло Фонсекі почали створювати гострі моменти. Один із таких шансів призвів до голу. Бразилець Бернард уміло уникнувши офсайду, відгукнувся на розрізну передачу Фреда із глибини поля, забив перший гол у матчі.

Щодо другого тайму, то його «Шахтар» повністю контролював і особливо не поспішав із тим, щоб забити ще. Як то кажуть, «одні не хотіли – інші не могли». Але одна зі спроб швейцарців хоч щось зробити на частині поля суперників закінчилася для них болісно: в чудовій контратаці «Шахтар» забив другого м’яча. Зробив це Євген Селезньов, який після комбінаційної гри бразильських півзахисників відправив м’яч у порожні ворота. До слова, це перший гол українського форварда після повернення до рідної команди.

2:0 – віце-чемпіони України забезпечують комфортну перевагу перед матчем-відповіддю у Швейцарії.

Також свої матчі провели російський Ростов і білоруський БАТЕ. Ростовці зіграли в бойову нічию з бельгійським Андерлехтом – 2:2. А БАТЕ з Борисова мінімально обіграв ірландський Дандолк – 1:0.

Зазначимо, що також в єврокубку дебютували два українських гравця, які виступають за закордонні клуби. Болгарський Лудогорец, в якому грає екс-футболіст львівських Карпат Ігор Пластун, оформив нічию з сербської Црвеною зіркою – 2:2, а грецький ПАОК Євгена Шахова зміг на виїзді встояти перед амстердамським Аяксом – 1:1. Обидва футболісти провели на полі всі 90 хвилин.