Легкоатлеткам збірної Сполучених Штатів дозволили повторно пробігти олімпійську естафету. Про це повідомляє Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) на своїй сторінці у Twitter.

There will be a re-run for the USA at 8pm local time.

Obstructed at second exchange pic.twitter.com/leFPceLTTc

— IAAF (@iaaforg) August 18, 2016

Таким чином, спортсменки зможуть ще раз пробігти кваліфікацію естафети 4х100м  у Ріо-де-Жанейро.

Згідно з рішенням апеляційного журі IAAF, естафета пройде в 20:00 за місцевим часом. На цей раз американки будуть бігти одні, без суперників. Відзначається, що їм буде необхідно показати результат краще, ніж той, який показали легкоатлетки зі збірної Китаю. Нагадаємо, китайська жіноча збірна прибігла в заліку остання і посіла восьме місце з результатом 42,7 секунд.

Нагадаємо, проблема у американської збірної з легкої атлетика сталася під час кваліфікаційного забігу. Тоді американки прибігли до фінішу останніми через те, що втратили паличку при передачі естафети на другому етапі.

Як уже розповідала Politeka, брати з Великобританії Алістер і Джонні Браунлі здобули перемогу в олімпійському заліку і отримали золоту та срібну медалі відповідно.