Екіпаж українських байдарочниць посів друге місце у своїй півфінальній підгрупі, тим самим потрапив до вирішального запливу.

Де народились українські олімпійці (інфографіка)

У попередньому запливі українки Марія Повх, Світлана Ахадова, Анастасія Тодорова і Інна Гріщун продемонстрували досить високий результат, і хоча на той момент його не вистачило, щоб потрапити до фіналу безпосередньо, особливо хвилюватися за наших спортсменок не доводилося.

Що стосується цієї гонки, першу половину дистанції Повх-Ахадова-Тодорова-Гріщун завершили на третій позиції, і зовсім поруч з ними були китайські спортсменки, переслідуючи нашу четвірку. Лише на наступних 250-ти метрах наші дівчата додали швидкості і навіть зуміли відвоювати друге місце у представниць Данії, а на фініші поступилися лише трохи новозеландського квартету.

У Фінал А дівчата пробилися з третім результатом серед півфіналістів.

Фінальний заплив відбудеться 20 серпня о 15:47.

Як писала Politeka, українські каноїсти Дмитро Янчук і Тарас Міщук впевнено перемогли у півфінальному запливі, і тепер поборються за медалі у змаганнях каное-двійок на дистанції 1 кілометра 20 серпня.