Павло Тимощенко приносить одинадцяту медаль до скарбнички олімпійської збірної України, посівши друге місце в змаганнях з сучасного п’ятиборства (дисципліна включає в себе плавання, фехтування, конкур, стрілянину і біг).

Україна завоювала довгоочікуване “золото” у Ріо

На жаль, до першого позиціі нашому п’ятиборцю не вистачило всього семи секунд, щоб здобути звання Олімпійського чемпіона. Тимощенко фінішував із результатом у 1472 бали.

Переможцем став росіянин Олександр Лесун – 1479.

Інший наш представник у сучасному п’ятиборстві Андрій Федечко фінішував на 26 місці.

Як писала Politeka, українська гімнастка Ганна Різатдінова виборола свою дебютну олімпійську медаль, вигравши бронзу в особистому багатоборстві на Олімпіаді у Ріо.

Нагадаємо, український каноїст Юрій Чебан здобув перемогу на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро і приніс Україні друге “золото”.