Свист вболівальників при бляклій грі – після першого тайму матчу Динамо – Ворскла, київський клуб програє 0:1 – передає з НСК «Олімпійського» Politeka.

Київське “Динамо” дізналося суперників у груповому раунді Ліги чемпіонів

Динамо Київ готується до єврокубкового сезону, втративши одразу двох основних центральних захисників. Александр Драгович перейшов до німецького Байєра. Орієнтовна сума трансферу – 18 млн євро. А у Євгена Хачеріді хронічна травма коліна і йому може знадобитися операція.

Головний тренер киян Сергій Ребров доволі оригінально вирішив проблему втрати провідних виконавців. В матчі 6 туру УПЛ з полтавською Ворсклою на позиції центрбеків зі стартових хвилин грають Домагой Віда та Даніло Сілва.

Нових трансферів у київському клубі не очікують. Тренер Динамо давно втратив довіру до Микити Бурди, а Зураб Очигава, на думку Реброва, – ще занадто юний, щоб грати на елітному рівні.

Рішення від Сергія Станіславовича – Морозюк справа в захисті, Сілва і Віда в центрі, Антунеш злів – викликає запитання. Пропущений м’яч від полтавчан і ще як мінімум два стовідсоткових моменти при непоказній грі киян – результат першого тайму.

DynamoVorskla

Ігорю Суркісу слід завдатись питанням – чи не пора вже витратити гроші і підсилити команду? Сталь, Волинь і Ворскла вже відзначилися в воротах Динамо. Скільки ж, за такої гри команди, заб’є Наполі, Бешикташ і Бенфіка?

Ми на дні: яка країна, такий футбол – Лужний

Кадровий голод може супроводжувати київський клуб увесь сезон. За літнє трансферне вікно Динамо спромоглось “підкріпитися” лише двома вільними агентами Артемом Громовим і ворогом київських ультрас Олександром Гладким, а також нікому невідомим івуарійцем Ахиссаном, який виявився непотрібним російським “Крыльям Советов”.

Нагадаємо, київське Динамо могло втратити ще й Домагоя Віду. Торіно пропонував за хорвата 8 млн євро, однак президент столичного клубу відхилив пропозицію італійського середняка.

Після 70 зіграних хвилин матчу Динамо – Ворскла, рахунок 0:2.