Українська плавчиня Дарина Зевіна здобула перемогу, завоювала дві медалі та навіть встановила світовий рекорд. Про це повідомляється на офіційній сторінці НОК у Facebook. Відзначимо, що все це, Зевіна встигла зробити в перший день етапу Кубка світу з плавання.

Щоб вижити у кризу, треба грати поза правилами

«У плаванні на 200 метрів на спині, українка фінішувала першою з результатом 1: 59.35 (рекорд Кубка світу). На 50-метрівці Дарина показала час 26.43 і здобула «срібло», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Дарина Зевіна представляла Україну на Олімпійських Іграх, які проходили в Лондоні у 2012 році. Вона брала участь в змаганнях на дистанції сто і двісті метрів, а також у естафеті.

Як уже розповідала Politeka, силач Віктор Кочмар з Болградського району Одеської області побив світовий рекорд, який належить йому ж. Примітно, що одеський силач є настоятелем храму в селі Кубей. Також він став став почесним учасником міжнародного чемпіонату федерації 100% RAWPowerlifting.