Українська збірна з футболу завоювала золоті медалі на Паралімпіаді в Бразилії. Про це повідомляє офіційний сайт Ігор.

Український каноїст узяв “золото” Паралімпіади і встановив рекорд

У фінальному поєдинку українські паралімпійці виявилися сильнішими за збірну Ірану і перемогли з рахунком 2-1.

Перший гол у фінальному матчі забили на 26-й хвилині українці – відзначився Володимир Антонюк, але вже на 50-й хвилині іранцям вдалося зрівняти рахунок зусиллями Джамала Мехді. Фінальну крапку в поєдинку поставив Артем Красильников, забивши переможний м’яч у ворота суперника на 65-й хвилині.

На шляху до фіналу українці обіграли збірні Ірландії, Великобританії, Нідерландів і Бразилії.

Нагадаємо, за результатами дев’яти днів змагань на Паралімпіаді в Ріо збірна України завоювала понад сто медалей.