Українська збірна завершила участь в Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, зберігши третє місце в медальному заліку, увійшовши до п’ятірки найсильніших команд світу.

Про це повідомляє Politeka, посилаючись на дані прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України.

Субсидії за комуналку потрібно монетизувати – економіст

Українські паралімпійці 18 вересня не брали участь в змаганнях, тому існувала ймовірність того, що Україна могла обійти команда з США.

Однак, як стало відомо, в фіналі турніру з регбі на колясках команда США поступилася Австралії, а в жіночому марафоні американські спортсменки завоювали лише срібну і бронзову медалі. У разом Україна зберегла третю позицію в медальному заліку.

Нагадаємо, як повідомляла раніше Politeka, українська збірна завершила свої виступи на Паралімпіаді в Бразилії, завоювавши 117 медалей (41 золота, 37 срібних, 39 бронзових).