Українська юніорська збірна з фехтування на шпагах здобула “бронзу” командної першості на етапі Кубка світу в Маалоті (Ізраїль).

Про це в неділю, 25 вересня, повідомляє Politeka з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

«У матчі за 3 місце українки здолали команду Грузії – 45:21», – йдеться у повідомленні.

Алла Грищук, Наталя Степанян та Інна Бровко, – спортсменки, які входили в українську команду.

14441180_1137764372969758_2507326202322609538_n

Вранці рис, увечері гречка: “голодні” перемоги українських спортсменів у Ріо

Нагадаємо, 12 вересня на Паралімпіаді в Ріо українські фехтувальники завоювали всі нагороди найвищого ґатунку, які розігрувалися у цьому виді спорту першого дня змагань.

Зазначимо, українська збірна завершила участь у Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, зберігши третє місце в медальному заліку, увійшовши до п’ятірки найсильніших команд світу. Збірна показала найкращий результат за всю історію незалежної України: 117 нагород, 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових медалей, сенсаційне третє місце Паралімпіади-2016. На Іграх у Ріо українці встановили 109 рекордів у трьох видах спорту.