В Англії відбувся центральний матчу 17-го туру АПЛ, в якому на “Етіхад Стедіум” Манчестер Сіті приймав лондонський Арсенал

Манчестер Сіті – Арсенал: анонс центрального матчу дня

Як повідомляє Politeka, до гри підопічні Арсена Венгера випереджали “манкуніанців” всього лише на одне очко – команди знаходились на третій і на четвертій сходинці в турнірній таблиці відповідно.

Варто сказати, що з перших хвилин команди продемонстрували дуже високий темп гри, по черзі турбуючи один одного небезпечними випадами.

Так, на 5-й хвилині Арсенал вийшов вперед. Алексіс Санчес прокотив м’яч вперед на Тео Уолкотта в штрафну, після чого останній без проблем в ближньому бою переграв голкіпера гостей Клаудіо Браво.

По ходу першого тайму центр поля більше контролювали м’яч “манкуніанці”, намагаючись розкрити щільну оборону “канонірів”, проте контратаки Арсеналу виглядали набагато небезпечніше.

Відповідь від Манчестер Сіті все ж прийшла. На самому початку другої половини гри Лерой Сане отримав м’яч від Давида Сілви в штрафному майданчику Арсеналу, після чого юний німець швидко зорієнтувався і успішно реалізував вихід один-на-один з Петром Чехом.

На 72-й хвилині “городяни” були вже попереду. Рахім Стерлінг взяв на себе ініціативу і увійшов з краю в чужу штрафну, після чого ударом низом відправив м’яч точно в ближній кут воріт Чеха, поставивши крапку на результаті даного матчу – 2: 1.

Голи: Сані (47), Стерлінг (72) – Уолкотт (5)

Манчестер Сіті: Браво – Сабалета (Санья, 46), Отаменді, Коларов, Кліші – Фернандо – Сане (Навас, 76), Туре, Сілва, Стерлінг – де Брайне (Іхеаначо, 84)

Арсенал: Чех – Бельерін, Пауліста, Косельні, Монреаль – Кокель (Жиру, 72), Джака – Уолкотт, Езіл, Івобі (Окслейд-Чемберлен, 66; Ельнені, 79) – Санчес