Перша ракетка України Еліна Світоліна, щоб пройти в наступний раунд, два з половиною години боролася з Христиною Макхейл

Про це повідомляє інформаційний портал Znaj.ua.

Українська тенісистка у стартовому сеті вела з рахунком 3: 1, але не змогла утримати першості і програла Макхейл.

За інформацією видання, у другому сеті перша ракетка України лідирувала – 3:0, але знову не зуміла зберегти переваги. Американка робить два брейка до ряду, але втрачає свою подачу: 4:4. У десятому геймі з четвертого сетбола на подачі суперниці Еліна переводить поєдинок у вирішальний сет.

Інші дві партії були за Світоліной. Зустріч завершилася перемогою українки з рахунком 4:6, 6:4, 6:3.

В 1/4 фіналу українська тенісистка зустрінеться з американкою Лорен Девіс. 23-річна Девіс раніше програла всі три очних поєдинки з українкою. У рейтингу WTA Лорен займає 46-е місце.

“Сьогодні було важко, я періодично втрачала увагу, то включалася, то вимикалася, – цитує видання слова Світоліной під час бліц-інтерв’ю.

Як зазначила Світоліна, Крістіна грала відмінно з задньої лінії, я просто намагалася боротися за кожен м’яч. Напевно, так і виграла. Спробувала виконувати свої удари, через спекотну погоду м’яч занадто вже літав. У третій партії намагалася чинити більше тиску на суперницю. Трохи втомилася, але я впевнена, що зможу відновитися до чвертьфіналу. Минулий наш матч з Лорен Девіс був важким і на цей раз теж легко не буде, тому що це 1/4 фіналу на такому великому турнірі.