Ще один лідер збірної України Ігор Радівілов пробився до фіналу в опорному стрибку та у вправах на кільцях

Про це повідомляє інформаційний портал Знай.uа.

У фіналі абсолютної першості український гімнаст Олег Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики в багатоборстві. Олімпійський чемпіон підтвердив своє звання фаворита змагань.

За підсумками шести вправ Олег Верняєв набрав 85,866 балів. Українець не дуже вдало виступив у вільних вправах, набравши тільки 13,466 балів, але далі почав відігравати відставання і після четвертого вправи вийшов на перше місце, яке зміг утримати.

Для 23-річного Верняєва це п’ята золота медаль чемпіонатів Європи. Він був чинним чемпіоном Європи у багатоборстві.

Срібним призером чемпіонату Європи у багатоборстві став росіянин Артур Далалоян (85,498), третє місце посів британець Джеймс Холл (84,664). Інший українець у фіналі Євген Юденков став у підсумку 15-м.

В останні два дні чемпіонаті Європи Верняєв виступить ще в чотирьох фіналах на окремих снарядах – на брусах, у вільних вправах на коні і опорному стрибку. Також донецький спортсмен є першим на заміні на перекладині, де він показав дев’ятий результат в кваліфікації.

Інший лідер збірної України Ігор Радівілов пробився до фіналу в опорному стрибку та у вправах на кільцях, інформує XSPORT.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що українському чемпіону Європи з дзюдо як ніколи пощастило із суперниками.