Динамо впевнено крокує до фіналу кубку України

Про це повідомляє інформаційний портал Знай.uа.

У першому півфінальному поєдинку кубку України, Динамо без проблем перемагає Миколаїв у виїзному поєдинку.

Матч проходив за значною перевагою Динамо. Попри безліч моментів рахунок вдалося відкрити лише у додатковий час до першого тайму. Після флангового навісу від Антунеша на другому поверсі Яремчук поборовся з голкіпером господарів, м’яч відлетів до Ярмоленко, якому залишалось головою влучити у порожні ворота.

Після декількох небезпечних моментів біля воріт Артура Рудька, захиснику Динамо Томашу Кадару вдався міні-шедевр. Після подачі кутового Кадар ударом через себе вразив ворота Миколаєва. До речі, це перший гол угорця у футболці Динамо.

На 81-й хвилині пенальті, який сам і заробив,  вдало реалізував Андрій Ярмоленко – 0:3. Крапку в матчі поставив все той же Ярмоленко, який замкнув передачу Морозюка – 0:4.

Таким чином, Динамо перемагає Миколаїв та прямує до фіналу, де зіграє з переможцем пари Шахтар – Дніпро.

Миколаїв – Динамо 0:4
Голи: Ярмоленко, 45+1, 81 (з пенальті), 90+1, Кадар, 62

Миколаїв: Чумак – Сартіна, Павлов, Назаренко, Кошелюк – Бессалов – Алексанов, Кулішенко, Куценко (Батюшін, 75), Ковальов – Моріс (Морозов, 88)

Динамо: Рудько – Кадар, Віда, Очігава – Морозюк, Рибалка, Сидорчук (Буяльський, 65), Антунеш (Кравченко, 69) – Ярмоленко, Яремчук, Циганков (Гармаш, 62)

Як вже повідомляв портал Знай.ua, став відомий новий формат чемпіонату України з футболу.