20 травня на чемпіонаті світу з хокею в елітному дивізіоні, який проходить в Парижі і Кельні, відбулися півфінальні матчі, за підсумками яких визначилися фіналісти турніру

Про це пише Politeka.

Соцмережі висміяли Путіна-спортсмена (фото)

Першою путівку у вирішальний матч забронювала збірна Канади, яка в принциповому півфінальному матчі прибрала зі свого шляху збірну Росії. Перший період завершився без закинутих шайб, а от у другому росіяни, здавалося, зробили істотний заділ для виходу в фінал, відправивши у ворота Келвіна Пікара дві шайби – відзначилися Євген Кузнєцов і Микита Гусєв.

Однак в третьому періоді канадці просто зім’яли росіян, багато в чому завдяки величезній кількості вилучень з боку підопічних Олега Знарка. На самому початку третьої двадцятихвилинки відставання в рахунку скоротив Марк Шайфлі, а зрівняти цифри на табло Нейт Маккіннон зумів менш ніж за п’ять хвилин до кінця основного часу.

За три хвилини до кінця Райан о’райллі вивів Канаду вперед, росіяни взяли тайм-аут і зняли воротаря, але отримали лише шайбу в порожні ворота.

4: 2 – Канада втретє поспіль виходить у фінал чемпіонату світу, а Росія вдруге поспіль зіграє в “втішному фіналі”.

Раніше в мережі висміяли неоднозначний слоган російської збірної з хокею, з яким вона їде на чемпіонат світу