Колись фаворит Чемпіонату України покинув елітний дивізіон українського футболу

Дніпряни мінімально програли полтавській команді.

Матч 31-го туру Прем’єр-ліги між “Ворсклою” та “Дніпром” завершився домашньою перемогою полтавчан (1: 0).

В очікуванні високих гостей: в Кропивницькому пофарбували футбольний газон (відео)

Перша половина зустрічі закінчилася нічиєю. Однак, у другому таймі В’ячеслав Шарпар на 49-й хвилині вивів полтавську команду вперед.

“Ворскла” втримала перевагу до фінального свистка. І, таким чином, підопічні Василя Сачко закріпили своє лідерство в другій групі чемпіонату (41 бал).

На рахунку “Дніпра” залишилося 22 бали.

Команда знаходиться на передостанньому місці турнірної таблиці і втратила шанси поборотися за виживання в Прем’єр-лізі.

Нагадаємо, в нинішньому сезоні за борги перед колишніми гравцями і персоналом з «Дніпра» було знято 15 очок.

Це перший виліт з вищого дивізіону для дніпровської команди з 1978 року.

«Дніпро» – дворазовий срібний призер чемпіонату України і семиразовий володар бронзи.

Раніше Politeka писала, що тренер Дніпра може очолити київське Динамо. За інформацією Динамоманія, керівництво київського гранда розглядає кандидатуру нинішнього тренера Дніпра Дмитра Михайленка. Додамо, що Михайленко дебютував як головний тренер тільки на початку цього сезону. З Дніпром молодий наставник добув 37 очок, однак 15 пунктів з клубу зняли через фінансові борги. Нагадаємо, що Михайленко сім років виступав за Динамо як гравець. У період з 1994 по 2001 рік він разом з клубом здобув сім чемпіонських титулів.

А колишній тренер збірної України, Металіста, Дніпра і Карпат Мирон Маркевич, який зараз працює в ФФУ куратором збірних команд країни, різко розкритикував гру Динамо.