Український клуб увійшов в 20-ку кращих

Дослідницька компанія Gracenote склала рейтинг найкращих футбольних клубів Європи, куди потрапив і представник України.

Виявився шпигуном: соцмережі висміяли звільнення екс-тренера «Шахтаря» в РФ

Про це повідомляє сайт компанії. Gracenote в своєму дослідженні використовує результати команд за останні чотири роки.

Донецький “Шахтар” посів вісімнадцяте місце. Лідером рейтингу став переможець Ліги чемпіонів мадридський “Реал”. Друге місце зайняла “Барселона”. На третьому місці – “Баварія”.

Нагадаємо, в цьому році “Шахтар” виграв чемпіонат і Кубок України, а в Лізі Європи дійшов до 1/16 фіналу, де поступився “Сельта”.

Нагадаємо, в чемпіонаті України з футболу визначили лауреатів в сезоні 2016/17. Так, УПЛ опитала клуби вищого дивізіону, які і дали свою оцінку. У голосуванні за кращого футболіста переміг капітан Динамо Андрій Ярмоленко, який став кращим бомбардиром чемпіонату. У його активі 15 голів і сім гольових передач в 28 матчах минулого сезону УПЛ. У суперечці за нагороду Ярмоленко випередив Марлоса, який посів друге місце, і Даріо Срна – хорват став третім.

А легендарний український футболіст, багаторічний капітан збірної України і переможець Ліги Чемпіонів Анатолій Тимощук, який зараз работаюет в тренерському штабі санкт-петербурзького «Зеніту», може втратити державних нагород.

Раніше колишній головний тренер донецького «Шахтаря» розповів про наслідки зради українського футбольного клубу

Джерело: Gracenote