Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує впевнено виступати на одному з найпрестижніших тенісних турнірів рокуУ п’ятницю, в матчі третього кола Wimbledon, вона не залишила жодних шансів черговій суперниці – Каріне Віттгофт (Німеччина).

Для перемоги 22-річній Світоліной, яка входить у світову топ-п’ятірку, вистачило 72 хвилини.

Українки здобули нищівну перемогу на європейському чемпіонаті

Перший сет Світоліна виграла “в одні ворота”, а от у другому німка спробувала нав’язати боротьбу і навіть подавала на сет, проте українка мобілізувалася і вирвала перемогу в останніх трьох геймах. Матч закінчився з рахунком 6-1, 7-5.

Слід зазначити, що за вихід у четверте коло змагань Світоліна стане володаркою чека на суму в 147 тисяч фунтів стерлінгів. А победітельWimbledon розбагатіє на 2,2 мільйона фунтів стерлінгів.

У четвертому раунді нашу тенісистку чекає переможець пари Олена Остапенко (Латвія) – Каміла Джорджі (Італія). Відзначимо, що в червні Світоліна зустрічалася з Джорджі на турнірі в Бірмінгемі, і тоді українка поступилася в напруженій боротьбі в трьох сетах.

Нагадаємо, як писала раніше Politeka, у другому колі Wimbledon українська тенісистка Еліна Світоліна у двох сетах обіграла італійку Франческу Скьявоне (6: 3, 6: 0).

За матеріалами:  24tv.ua