В Бидгощі завершився чемпіонат Європи U23 з легкої атлетики

У заключний день змагань українці виграли ще чотири медалі, повідомляє Федерація легкої атлетики

У змаганнях зі стрибків у висоту планку 1,88 метрів подолали тільки дві спортсменки – вихованки Ірини Пустовойт – Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Саме між ними далі і розгорнулася боротьба за чемпіонство. 1,92 подолали обидві – Ю.Левченко з першої спроби, а І.Геращенко з другої. А ось 1,94 Ірині цей раз не підкорилися. Юлія же і на них, як і на попередні висоти, витратила тільки одну спробу. А далі був особистий рекорд і повторення кращого результату молодіжного сезону в Європі – 1,96 м.

Заворушення в Одесі: як хулігани намагалися зірвати свято спорту (відео)

В результаті Ю.Левченко – чемпіонка Європи U23, І.Геращенко – срібна медалістка, а ще одна українка Лілія Клінцова – шоста (1,84 м).

Ще одну медаль, “бронзову”, виграла Марина Бех. До заключної спроби в секторі для стрибків у довжину саме вона лідирувала з результатом 6,48 м. Однак у вирішальний момент відразу дві атлетки, француженка Яніс Давид (6,56 м) і німкеня Анна Бюлер (6,50 м), зуміли її обійти .

А на завершення ще одну “бронзу” Україні принесла жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі Дарини Ставніічоі, Яни Качур, Тетяни Мельник і Катерини Климюк (3: 30,22 хв). Перемогли польки (3: 29,66 хв).

Відзначимо, що Олександр безсилий посів шосте місце в потрійному стрибку з результатом 15,99 м, а Марина Немченко фінішувала десятою в бігу на 5000 метрів (16: 24,04 хв).

Додамо також, Україна завершила виступи на молодіжному чемпіонаті Європи U23 з десятьма медалями (3 “золота”, 3 “срібла” і 4 “бронзи”). Це дозволило синьо-жовтої збірної зайняти четверте місце в медальному заліку.

Нагадаємо, Україна виграла вже третю медаль на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное.

А старший сержант Ілля Кваша продовжує дивувати Україну спортивними досягненнями.

Раніше українка Анна Волошина принесла першу медаль Україні на чемпіонаті світу з водних видів спорту