Сьогодні свої перші матчі зіграли найсильніші клуби України

Шахтар на виїзді впевнено переміг Ворсклу (3: 0) в матчі 1-го туру УПЛ, а Динамо пропустивши швидкий гол від Чорноморця, все ж зуміло перемогти (2: 1) в стартовому матчі нового чемпіонату України.

Українці влаштують масштабне “свято повернення” під носом бойовиків (фото)

20-річний Володимир Шепелєв забив свій перший м’яч у кар’єрі віддав гольову передачу на Андрія Ярмоленка, ставши головним героєм зустрічі проти Чорноморця.

Шепелев замкнув дальню штангу після подачі Дениса Гармаша з правого флангу, а також асистував Андрію Ярмоленку, який влучним дальнім ударом в кінці першого тайму забив переможний м’яч.

Так динамівці відповіли на швидкий м’яч Моряків. Після обрізки Ярмоленка Чорноморець провів швидку атаку, яка завершилася точним ударом Олексія Хобленко.

Шахтар відкрив рахунок на 27-й хвилині поєдинку, скориставшись витонченої перепасовкою і неузгодженістю оборони суперника, а в ролі наконечника атаки виступив Факундо Феррейра, який спершу пішов від підкату Пердута, а потім майстерно пробив у ближній кут.

А всі питання про переможця гості фактично зняли вже в середині другого тайму, коли Марлос дозволили прийняти м’яч на підступах до штрафного, після чого бразилець ефектно розібрався з Олександром Скляром і хльостким ударом поцілив у нижній кут воріт Ворскли.

Остаточний рахунок встановив в компенсований час Алан Патрік, який без особливого опору отримав м’яч на фланзі, змістився в центр і м’яко «поклав» у дальній кут.

Нагадаємо, Анатолій Жабченко, внесений в базу сайту «Миротворець”, через тиск в пресі відмовився від роботи на матчі за Суперкубок України-2017 між «Шахтарем» і «Динамо», повідомляє офіційний сайт Комітету арбітрів ФФУ.

Раніше стало відомо, де продовжить свою кар’єру скандальний український футболіст Артем Мілевскій. Нападающій став гравцем «Динамо» з Бреста. Про це повідомила прес-служба футбольного клубу.

А Президент Української футбольної прем’єр-Ліни Володимир Генінсон заявив, що столичний клуб буде покараний за використання його вболівальниками піротехніки під час матчу за Суперкубок між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо».

Джерело: Sportarena.com