Українська збірна продемонструвала блискучий результат на чемпіонаті Європи з підводного плавання, що проходив у польському Вроцлаві

Змагання відбувалися у кількох категоріях – у басейні та на відкритій воді. Збірна України завоювала 26 медалей різного ґатунку, з них 21 медаль в особистому заліку та п’ять – в естафетах. Загалом здобуток наших “підводників” складає 5 золотих медалей, 11 срібних та 10 бронзових.

Чемпіонами Європи стали Ірина Пікінер (категорія 50 м, біласти), Анастасія Антоняк (категорія 400 м, моноласти), Катерина Дєлова (категорія 50 м, пірнання), Євгенія Олєйнікова (категорія 800 м, моноласти) та Денис Грубнік (категорія 400 м, з аквалангом).

Загалом у чемпіонаті взяли участь понад 200 спортсменів з 20 країн Європи.  Наразі українська збірна залишається у Вроцлаві в очікуванні Всесвітніх Ігор, де підводне плавання буде однією з дисциплін.

Відзначимо, Вроцлав прийматиме Х Всесвітні Ігри з 20-го по 30 липня. У складі збірної України на Іграх з неолімпійських видів спорту виступлять 80 атлетів.