Ольга Харлан розгромила суперницю у фіналі світової першості (15: 5), в третій раз в кар’єрі став чемпіонкою світу в індивідуальній шаблі

Ольга Харлан – найсильніша шаблістка в світі. Українська фехтувальниця, яка тільки в травні відновилася після травми, без проблем виграла золото чемпіонату світу.

Україна здобула блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи (фото)

Представниця Тунісу Аззана Бесбес дивним чином вийшла в фінал – в півфіналі вона відігралася спочатку з рахунку 0: 8, а потім з 11:14. Ольга Харлан подібних проблем по ходу турніру не відчувала, вона по черзі здолала всіх суперниць, тільки один раз пропустивши за бій більше 10 уколів.

Фінальний бій пройшов повністю за сценарієм українки – вона почала з ривка 6: 0, а першу половину закінчила з рахунком 8: 2. Бесбес може і планувала зробити ще один камбек, але зупинити Харлан вже було неможливо. Українка легко і впевнено йшла до перемоги, не помічаючи суперницю: Харлан краще діяла в захисті, впевненіше в атаці.

Коли рахунок став 10: 2, Аззана остаточно опустила руки. Дозволила собі розслабитися і Ольга – вона пропустила три уколи, але повністю контролювала хід бою. Підсумковий рахунок – 15: 5. Харлан – чемпіонка світу в індивідуальній шаблі.

Для 26-річної Ольги Харлан це вже п’яте світове чемпіонство. Раніше вона ставала кращою в світі в індивідуальних змаганнях у 2013 і 2014 роках, а також двічі вигравала золото світової першості в команді – в 2009 і 2014 роках. Тепер, через три роки, Ольга Харлан знову на вершині жіночої шаблі.

Нагадаємо, чемпіон WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (8-1, 6 КО) пообіцяв знищити непереможного чемпіона світу за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF) американця Джервонту Девіса в об’єднавчому бою.

Також Україна тріумфально виступає на чемпіонаті Європи.

Джерело: sportarena.com