22 липня відбулися три матчі другого туру чемпіонату України з футболу

Тур стартував матчами у Львові та Одесі. На Арені Львів свій перший домашній матч проводив новачок Прем’єр-ліги рівненський Верес. Гра проти Олександрії закінчилася для команди Юрія Вірта, як і в матчі проти Маріуполя, нульовою нічиєю.

В активі Вереса тепер уже два очки в турнірній таблиці, Олександрія розжилася першими балами в новому сезоні.

Продовжує дивувати Сталь. Після несподіваної виїзної перемоги над Зорею в першому турі команда з Кам’янського відвезла три очки з Одеси. Переможний м’яч був забитий під завісу зустрічі коли Кузик отримав м’яч в штрафній, обіграв воротаря і відправив сферу у порожні ворота.

Сталь набрала шість очок з шести максимальних в перших двох турах і піднялася на вершину турнірної таблиці, Чорноморець поки залишається без набраних балів.

Але головний матч зіграли в Харкові. Там Шахтар приймав Динамо.

З перших хвилин кияни захопили ініціативу і намагалися грати першим номером, але довгий час до небезпечних моментів біля воріт обох команд не доходило.

Перший шанс на забитий м’яч в цій грі мав Шахтар. На 25-й хвилині Бернард прорвався між двома захисниками і з лівої пробив по воротах – Коваль врятував Динамо. Під кінець першої 45-хвилинки “Гірники” знову могли відкривати рахунок: Срна після навісу з флангу ідеально відкинув під удар Феррейрі, але потужний постріл аргентинця в один дотик знову відбив Коваль.

Відразу після перерви Динамо відкрило рахунок. Гармаш виконав націлений навіс в штрафний майданчик, де Мбокані начисто в повітрі переграв Кривцова і відправив м’яч у ворота.

Гол кілька активізував гру. Моменти почали виникати значно частіше біля обох воріт. На 57-й хвилині Динамо мало шанс, щоб подвоїти свою перевагу, але після удару Гонсалеса з-за меж штрафного майданчика Шахтар врятувала перекладина.

Через сім хвилин каркас воріт врятував уже Динамо – Тайсон був близький до шедевральні по красі голу. Ближче до кінцівки зустрічі атаки Шахтаря все більше нагадували штурм, проте до по-справжньому гострих моментів біля воріт Коваля “Гірники” справу не доводили.

0: 1 – Шахтар поступається Динамо через тиждень після перемоги над киянами в матчі Суперкубка України. Олександр Хацкевич вперше на чолі київського клубу обігрує Шахтар і Пауло Фонсека.

Нагадаємо, хавбек лондонського «Тоттенхема» і збірної Англії по футболу Деле Аллі за версією Soccerex визнаний найдорожчим гравцем світу у віковій категорії до 21 років.

У минулому турі українські футбольні гранди почали чемпіонат з перемог.

Як писала раніше Politeka, Динамо розгромило Шахтар (5: 0) в півфіналі ДЮФЛУ вікової категорії до 17 років.