Українська жіноча естафетна команда виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики

Як повідомляє Федерація легкої атлетики, перемогла команда у складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, Ірини Марчак та Анастасії Бризгіної.

На європейському чемпіонаті стався конфуз із гімном: образили спортсменку (відео)

У фіналі спортсменки встановили юніорський рекорд України і показали кращий результат світового топ-листа сезону серед українок.

Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Вища українська команда на чемпіонатах U20 ще не піднімалася. Таке ж місце було в 2009 році, але тоді у збірній було п’ять медалей, а в цьому році – шість.

Нагадаємо, українські спортсмени завоювали сьоме “золото” на Дефлімпіаді-2017 турецькому місті Самсун. 23 липня, перше місце вибороли спортсмени, що змагаються в спортивному орієнтуванні. На сьогоднішній день в активі українських дефлімпійців вже 29 медалей, серед яких сім золотих, вісім срібних і чотирнадцять бронзових. Збірна України займає друге місце після російської. Третє місце займає Збірна Республіки Корея.

Раніше в Бидгощі завершився чемпіонат Європи U23. У заключний день змагань українці виграли ще чотири медалі.

Джерело: Politeka.