Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль Всесвітньої літньої універсіади-2017

21-річний Романчук став кращим в запливі на 400 метрів вільним стилем.

Українські школярі вибороли медалі на міжнародній олімпіаді

При цьому українець встановив рекорд Універсіади на цій дистанції, подолавши її за 3 хвилини і 45,96 секунди. На другому місці з «сріблом» опинився британець Джей Стівен Елліот (3.48,88), на третьому з “бронзою” – американець Грант Шульц (3.49,03). Ще один українець Сергій Фролов показав п’ятий результат (3.51,27).

Крім того, на Універсіаді українці вже завоювали ще три медалі. “Срібло” виграла чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики, а “бронзу” – фехтувальниця Ксенія Пантелєєва і дзюдоїст Андрій Колесник.

Відзначимо, Всесвітня літня універсіада-2017 проходить в Тайбеї, Тайвань. У літній Універсіаді, яка триватиме до 30 серпня, візьмуть участь понад 10 тисяч спортсменів з понад 150 країн світу, які представлятимуть 21 вид спорту.

Раніше повідомлялося, що український кікбоксер Віталій Дубина став чемпіоном на Всесвітніх Іграх у ваговій категорії до 71 кілограма.

Джерело: Апостроф