Українська спортсменка і команда гімнасток завоювали перші місця на Всесвітній Універсіаді  в Тайбеї

Зокрема “золоту скарбничку” України поповнила Оксана Окунєва, яка виграла золоту медаль у стрибках в висоту, і команда гімнасток – у вправі з трьома м’ячами і двома обручами.

Окунева з першої спроби подолала планку на висоті 1,80 метра, 1,84, 1,90 і 1,97, з іншого – 1,88 і з третьої – 1,94 метра.

Українці поповнили свою “золоту скарбничку” Універсіади (інфографіка)

Планку на висоті 2 метри рівно українка тричі збила. Срібним призером Універсіади в цій дисципліні стала ще одна українка Ірина Геращенко з результатом 1,91 м.

У командних змаганнях з художньої гімнастики збірна України за свій виступ у фіналі отримала від суддів 33,550 бала. Українська збірна випередили команду Тайвані (32 бали рівно) і Росії (31,350). Українські груповички виступали в такому складі: Марина Макарова, Валерія Гудим, Дар’я Сич, Анастасія Подрушняк і Аліна Біхно.

Таким чином, на рахунку збірної України 12 золотих, 10 срібних і 11 бронзових медалей – 33 нагороди. Команда знаходиться на 6-му місці в загальному медальному заліку.

Нагадаємо, вчора «золотої скарбнички» України на Всесвітній Універсіаді поповнили медалями Олександр Горшковозов і Анастасія Недобега. Результат наших спортсменів – – 398,90 бала.

Як писала Politeka, тхеквондістка Ірина Ромолданова принесла Україні медаль, здобувши перемогу над японської суперницею.

Ромолданова виграла золоту медаль у ваговій категорії до 46 кг, перемігши у фіналі японку Киріаком Куттукі – 5: 3 (0: 3). Спортсменка принесла Україні четверту золоту нагороду.

Зазначимо, український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд Універсіади.

Нагадаємо, що раніше Андрій Говоров став найсильнішим на Відкритому чемпіонаті Франції з плавання. Він виграв дистанцію 50 метрів батерфляєм з результатом 23,3 секунди.

Джерело: Politeka